Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korai lenne még megkérni a kezét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne még megkérni a kezét?

Figyelt kérdés

5 hónapja járok a barátnőmmel, ő még csak 16 éves,de mindennél jobban szeretem,és úgy érzem hogy számomra ő az igazi,vele szeretném leélni az életem.

Tisztában vagyok vele hogy még nem házasodhatunk össze,de eljegyezni már el lehet. :)

18F


2011. nov. 28. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
sztem várj még egy picit...
2011. nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
legalább az egy évet várd ki... aztán gondold át megint, ez fontos döntés... ne siesd el :)
2011. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minimum két évet várj... Addig nem valószínű hogy igent mondana, amíg nem házasodhattok össze.
2011. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem is várj minimum 2 évet.
2011. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Felesleges. Bármi történhet. Ha meg nem történik és együtt maradtok, megkérheted, ha már mindketten 20on felett vagytok. De ő még szinte gyerek, és te se vagy még felnőtt. Ha nagyon buzog benned a romantika, adj neki egy "fogadalmi" nyakláncot, vagy karkötőt, amin a te/ti kezdőbetűd/betűtök a medál, és mond, h megígéred h örökké együtt lesztek. Ilyen korban bőven megteszi eljegyzés helyett.
2011. nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Törvényileg el is vehetnéd mivel már betöltötte a 16-ot persze csak szülői engedéllyel. :) Statisztika szerint a 20 környéki házasságkötések 60-80%-a végződik válással. :)

Azt sem tudod hová fog járni fősulira. Lehet h az ország másik végébe, te meg nem cseszheted el az életét csakmert mellette akarsz lenni. :)

Azt sem tudod mi lesz holnap, nemhogy mikor fogod elvenni. :) Amúgy minek akarod elvenni? Birtokolni akarod, mi? :D Hogy a tiéd legyen és senki másé... :) Kicsit éretlen vagy még ehhez. :)

2011. nov. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves fiatal ember, 18 évesen hidd el ez nagyon szép meg romantikus dolognak tűnik. De és most jön a szomorú valóság, minél jobban elkezdesz kötődni valakihez annál inkább fáj ha elveszíted. Hidd el egy 16 éves lány újára még nem való jegy gyűrű, szerintem még ne akard lekötni magad. Nem kívánom, h elveszítsd félre ne értsd de ez a döntés annyira elhamarkodott, h az vmi hihetetlen. Attól, h veszel neki egy ezüst gyűrűt még semmi nem változik meg a kapcsolatotokban. Maximum a facebookon frissítheted a családi állapotod. De én mint aki már bele ment ilyen hülyeségbe fiatalon, nem ajánlom neked
2011. nov. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

először 19 évesen kérték meg a kezem 3 hónap után. mondanom sem kell szakítás lett a vége.10 hónapot voltunk együtt. viszont fiatalok voltunk, alig ismertük egymást, elsietett volt, meggondolatlan.


24 voltam mikor a mostani párom megkért 1, aztán 2 és fél hónap után. igent mondtam, mindkétszer. ennek már Másfél éve és jővő héten lesz az esküvőnk.


de!


én sokkal öregebb vagyok. ti még nagyon fiatalok vagytok ehhez szerintem. nem elvetendő ötlet, csak még fitalok vagytok. esetleg próbáld meg egyszer a házasság felé terelni a beszélgetést hogy mi gondol róla általánosságban. de csak óvatosan.


az évfordulótokat azért szerintem mindenképp várd meg:)


25/N

2011. nov. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!