Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 évesen tényleg korai egy...

13 évesen tényleg korai egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 19:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

13 évesen volt "barátom" akivel kb annyi történt, hogy valentinnapra irtunk "szerelmes levelet" egymásnak és táncoltunk a suli-bulin, aminek este 9 kor vége volt...Utána 14-16 évesen voltak még plátói szerelmeim, de semmi több.

17 éves korom óta vagyok együtt a párommal, már 5 éve...



13 évesen még nem beszélhetünk kapcsolatról "pár" kapcsolatról meg pláne nem...

2012. aug. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
08:47! Ebben minden benne volt!
2012. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
13 évesen nekem még csak plátói szerelmeim voltak, első csókom 17 évesen történt, első igazi párkapcsolat 20 évesen - és most nem vagyok kiégve és nem nézek ki 24 helyett 34-nek, hanem sokszor jóval fiatalabbnak gondolnak. Talán segített, hogy nem kezdtem 13 évesen a rendes párkapcsolatokat, és megmaradt a gyerekkorom. :)
2012. aug. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 LOLA... válasza:
Hogyha szereted a fiút vagy lányt(attól függ, te melyik vagy:D), akkor nem korai! Ha pedig csak eszedbe jut, hogy de jó lenne valakivel járni, akkor teljesen felesleges!!!
2012. aug. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Párkapcsolat igen. Mert egy párkapcsolatban érett lelkű emberek keresik másik felüket. Egy 13 éves nem tudja még azt sem , hogy ő maga milyen emmber, nem hogy azt, hogy kit keres. Néha még a felnőttebb huszonévesek sem érettek egy komoly párkapcsolatra.

Amit ma járásnak neveznek a fiatalok, az meg egy vicc. Max. szerelemnek becézett gerjedelem és testileg és lelkileg is túl korai szex. Ennyi a "párkapcsolat" manapság a te korosztályodban. 13 évesen szerintem még ez is korai.

2012. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
NEM!
2012. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!