Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túl korai ilyen fiatalon...

Nem túl korai ilyen fiatalon egy eljegyzés?

Figyelt kérdés
A lány dolgozik, a fiú iskolába jár még de meg akarja kérni a lány kezét. Pár hónapja vannak együtt,mindketten a szülőkkel laknak, napi szinten találkoznak rövidebb időre a hétvégéket együtt töltik. L 20, F 22
2012. jún. 7. 08:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Az egész azért korai mert még csak pár hónapja vannak együtt, meg h a fiú tanul. Az h nem tudnak még összeköltözni ok, a koruk is ok, mert ki mikor érzi rá magát késznek. De még alig ismerik egymást. Az ilyenek között azért van eljegyzés mert húúúú de nagy szerelemben vannak és azt hiszik h húú de jó lesz. Nevetségessé teszik az egész eljegyzés dolgot. Nekem is van ismerősöm aki még 5 hónapja sem volt a csajjal, eljegyezte és kb 2 hetente szakítottak. Soha nem értettem az ilyet
2012. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Nem a korral van a baj...

Az eljegyzés akkor aktuális, ha 1-2 éven belül esküvő követi. Csak azért, hogy lobogtassák a gyűrűt nem érdemes, azt ajándékba is lehet venni.

Ha már együtt élnek 1-2 évig akkor inkább van ideje az eljegyzésnek.

23N

2012. jún. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is az a nézetem hogy az eljegyzést kövesse max 1 év múlva házasság.


vagy is ilyen nagy kijelentések mint eljegyzés semmi csak egy ékszer vétel a lánynak... aztán 3 év múlva szétmennek, megcsalják egymást...

2012. jún. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Én is ugyanezt mondtam, hogy ezért korai még mert nem is ismerik egymást mivan ha x idő múlva szétmennek? A lány válasza az volt, hogy ő még biztos nem menne hozzá majd sokkal később. Komolytalan dolog szerintem 3 havi járás után ilyet kijelenteni csak mert nagyon szeretek valakit. A lánynak gondolom imponál, hogy húú eljegyzés ,gyűrű stb. Tegnap pl a srác el akarta kérni az egyik gyűrűjét, hogy mintát tudjon venni... Én ezt is titokban csináltam volna, de nem én vagyok az illető. Egyébként egyik munkatársamról van szó akivel elég jóban vagyunk. Ő a lány akit meg akarnak kérni.
2012. jún. 7. 08:42
 5/25 anonim válasza:
69%
én igen is korainak tartom, mert a mai fiatalság csapong. ha együtt vannak 2-3 évig úgy hogy együtt is laknak egy albérletben, megtanulják mi az az anyagi felelősség, hisz az ember lakva ismeri meg igazán a másikat. úgy persze tök heppi minden ha a szülők fizetnek mindent, kaját elé rakják fizetik a sulit, a bérletet, a ruházkodást, de ezt persze a lány már tapasztalja, hisz dolgozik. de a fiú még nem igazán érti (szerintem)
2012. jún. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
72%
Te jóságos ég. 3 hónap. XD XD Nevetséges. Ezt nem gondolhatják komolyan. Még nem is tudnak semmit a másikról. Tiszta nevetséges ez az egész. Ne is foglalkozz velük. A csajnak csak azért kell a gyűrű h dicsekedhessen a srác meg nem is tudja h mit csinál. Ez a ma oly népszerű "tegyük nevetségessé az egészet" féle eljegyzés. Az ilyenből úgy sem lesz semmi. Agyilag még nagyon gyerek mind a kettő
2012. jún. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

Ha biztosak az érzéseikben és esküvő fogja követni, akkor nem korai. A férjem 1hónap járás után eljegyzett, rá 3hónapra összeköltöztünk és következő évben összeházasodtunk. Ennek 6éve.

Ha az érzések igaziak, akkor nem változnak.

2012. jún. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
OFF: Mi együtt élünk a párommal több mint 1 éve de ilyen meg se fordult a fejünkben, hogy eljegyzés pedig mindketten dolgozunk. Egyébként a lány 2 hónapja dolgozik csak, de a pénzéből is ruhákat vesz szinte, semmi értelmes dologra nem költi. Nekem ez furcsa azokután, hogy én csekkeket fizetek stb. Amúgy nincs bajom sem a lánnyal sem a fiúval (a srácot régebb óta ismerem) de elég gyerekes dolog ez az eljegyzés szerintem ilyen korán. Főleg, hogy a lány nem is gondolja ezt a kapcsolatot komolyan ha az exével találkozgat titokban. Na mindegy, ez már nem az én problémám, köszönöm a válaszokat, megerősítettetek a véleményemben.
2012. jún. 7. 09:08
 9/25 anonim ***** válasza:
36%
Eljegyzés előtt mindenképp próbáljátok ki milyen együtt lakni!! Ott sokminden kiderül... Ha az működik, akkor lehet az eljegyzés a köv. lépés.
2012. jún. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
50%
Akkor lehet h csaj pont csak azért akarja annyira h féltékeny legyen az ex. Sajnálom szegény naív srácot
2012. jún. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!