Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túl korai ilyen fiatalon...

Nem túl korai ilyen fiatalon egy eljegyzés?

Figyelt kérdés
A lány dolgozik, a fiú iskolába jár még de meg akarja kérni a lány kezét. Pár hónapja vannak együtt,mindketten a szülőkkel laknak, napi szinten találkoznak rövidebb időre a hétvégéket együtt töltik. L 20, F 22
2012. jún. 7. 08:30
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Szerintem az ex magasról tesz rá kivel mit csinál éppen egy bizonyos dologra volt csak jó neki a lány. Legalábbis az elmondottakból pont ez jött le. Utolsó előtti! Nem rólam van szó, de ezt írtam is! :)
2012. jún. 7. 09:16
 12/25 anonim ***** válasza:
28%
Itt szerintem nem a korral van a baj, hanem hogy kevés ideje ismerik egymást, mert mi is 17 évesen jöttünk össze, 2 évig külön laktunk távkapcsban aztán 19 évesen összeköltöztünk és már 3 éve együtt lakunk, szóval ha komoly a dolog akkor nem számít a kor, de ennyire kevés együtt töltött idő után, főleg úgy hogy még lakva nem ismerik egymást nagyon korai lenne. Amúgy maga az eljegyzés szerintem sem lényeges annyira ha utána csak 5 év múlva lesz házasság,ma ez már komolytalan, inkább csak egy jelzés, hogy ő biztosan foglalt és ezt lehet is látni az ujján levő gyűrű miatt.
2012. jún. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Lehet h az exet nem érdekli, de a csaj attól még hiheti azt. Sztem még vissza akarja kapni.
2012. jún. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem korai ha komolyan gondolják mindketten.Mi fél év után beszéltük meg az eljegyzés időpontját.19és 23évesek voltunk.1éves évfordulonkon volt az eljegyzés,egy hétre rá összeköltözés,két év múlva esküvő.10éve vagyunk együtt.


Apu egy hónap után kérte meg anyut,idén lesz a 30éves házassági évfordulójuk.

2012. jún. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
22%
nem a korral van baj, hanem azzal, hogy nem is ismerik egymást. 3 hónap? nevetséges...
2012. jún. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
31%

De igen. Az egyik fele, amit mindenki írt, hogy kevés ideje ismerik egymást, ez a súlyosabbik érv.


Mindig érettebbnek számítottam a koromnál, nem is vagyok az a "ki kell élnem magam" típus, de 20-25 éves korom közt hihetetlen sokat változtam még életszemléletben. Nem is maradtam együtt azzal, akivel pedig úgy terveztük...


20 évesen szerintem 100-ból ha öt fiatal érett erre (már ha komolyan vesszük az eljegyzést), viszont a maradék 95 is azt hiszi magáról. Én is azt hittem, én sem voltam valójában az...


Ráadásul értelme sincs... Ma már nincs olyan, hogy nem fekhetnek le egymással, ha nincs gyűrű, nincsenek kötöttségek. Az, hogy gyűrűvel akarják bizonygatni az összetartozást, pont az éretlenségüket bizonyítja, mert ha valóban komolyak lennének, akkor az lenne a fontos, hogy együtt vannak, és nem kellenének a külsőségek.

2012. jún. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én is 20 éves voltam mikor a párom megkérte a kezem megismerkedésünk után 3 és fél honappal megismerkedésünk után költöztünk össze és rá 3 honapra kérte meg a kezem!Azóta több mint 1 éve együtt élünk!A párom 25 éves már 6 éve dolgozik én pedig most kezdtem!De ha nem költöztünk volna elöbb ösze mint ahogy megkéri a kezem én se mondtam volna sztem igent!Én ugy vagyok vele hogy lakva ismerkszik az ember!
2012. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:38


most azért mert pont TE ezt érezted nem lesz ez jellemző minden fiatalra, én 35 vagyok, 19 évesen házasodtam 2 év után, rá 2 évre jött a baba és azóta is boldogan élünk, az életszemléletem ugyanolyan mint 20 évesen volt mert igenis érett voltam arra amit csináltam.

2012. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
50%
9:53, miért vagy ideges? Neked jó így, egészségedre. De hidd el, épp elég párt és fiatalt ismerek, látok, és a nagy átlag akkor is ez. Ha te meg az általam is említett 5-be estél bele a 100-ból, akkor remek, gratulálok, sok boldogságot! (Ha nem csak dühből olvasnál és írnál, akkor felfigyeltél volna rá, hogy nem azt írom, MINDENKI, hanem azt, hogy a többség...de semmi baj.)
2012. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
66%
te meg ha értelmeznél akkor észrevennéd, hogy ebben semmi düh nem volt, hanem csak kiemeltem hogy rólad írok, ha már nincs hangulatjel akkor már dühös az ember? gyönyörű kapcsolataid lehetnek, nem csak 1 féle hangsúlyban kéne olvasni , na ebben már volt indulat:):):):)
2012. jún. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!