Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túl korai ilyen fiatalon...

Nem túl korai ilyen fiatalon egy eljegyzés?

Figyelt kérdés
A lány dolgozik, a fiú iskolába jár még de meg akarja kérni a lány kezét. Pár hónapja vannak együtt,mindketten a szülőkkel laknak, napi szinten találkoznak rövidebb időre a hétvégéket együtt töltik. L 20, F 22
2012. jún. 7. 08:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek bejön valakinek nem.

Magasról letojom ha 100ból 99 embernek nem jön be de én vagyok az az egy akinek sikerül.Előre senki nem tudja mi lesz belőle,lehet hogy jó ötlet lehet hogy nem,majd az idő eldönti.Ellenpéldát is tudnák rengeteget mondani mikor évekig járás együttélés házasság majd 1-2éven belül válás.Lutri az egész.

2012. jún. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, de a "netikettben" a csupa nagybetű az bizony nem szimpla kiemelés, hanem a "kiabálás" megfelelője - nem árt tudni, mert mások is félre fogják érteni a szándékodat. Az "igenis érett voltam" sem nyugodt hangnemet sugall.
2012. jún. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Egy KSH adatot erről kérhetnék?
2012. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Szerintem az hogy igenis érett voltam egyáltalán nem indulatosságra vall, ezért kell megtanulni különböző hangnemekben olvasni, és ha már a netikettnél tartunk, írd már le azt hogy akkor hogy kell kiemelni a mondanivalót ha így nem lehet ? :) mert a netiketteben nem lehet 1 ugyanolyan jelzést 2 félképpen használni ugye? mint a szavakat, hogy ég? mert ugye ez sem mindig ugyanazt jelenti ....mindenki úgy olvassa amilyen önmaga, te indulatos vagy és üldözési mániás, hogy folyton beléd kötnek, ezért támadásnak vetted, ez már nem az én gondom.

Ha valaki nem ért a neten keresztüli kommunikációhoz, az ne netezzen.

2012. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Vesszetek már össze! :D Köszi a válaszokat, nem p

ontoztam le senkit.

2012. jún. 7. 11:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!