Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a férjem, de még...

Megcsalt a férjem, de még mindig szeretem. Helytelen ez így, ugye?

Figyelt kérdés

Egy rövidebb időre eltávolodtunk egymástól, szülés után...

Azóta eltelt 6 hónap, most elnézést kért mindenért, szakított a csajjal, és vissza szeretne jönni hozzám. Én hajlanék a dologra nagyon, én tudom, hogy kibe szerettem bele anno, és hiányzik. :(

Ti mit tennétek?


2012. jún. 29. 12:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%
Én úgy gondolom, egy esélyt mindenki kaphat. Ugyanakkor nagyban függ a házasságotok kimenetele attól is, hogy te ezek után mennyire fogsz tudni megbízni benne vagy ez megmérgezi a bizalmat a kapcsolatotokban.
2012. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

En biztosan nem bocsájtanák meg neki, hogy a legnehezebb idoszakban otthagyott a sz.rban. De te tudod, hogy meg tudsz -e neki bocsájtan, elfelejteni a dolgokat.


17 hos kislány anyukája

2012. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mint azt a kérdésben is írtam, én még szeretem őt, nem vágyok szeretőre.
2012. jún. 29. 14:16
 14/17 A kérdező kommentje:
Egyébként a gyereket eddig is eltartotta, nagyon szereti a fiunkat, csak köztünk voltak problémák. Nem költöztünk külön, esténként hazajárt, bár külön szobában aludtunk.
2012. jún. 29. 14:17
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem helytelen, hogy szereted, de hatalmas marhaság volna, ha ezután hinnél neki. Szóval, én tuti kétkedve állnék ezután minden állításához.

Továbbá, ha akárcsak a gyanú halvány árnyéka is vetülne rá, vége volna a házasságnak.

2012. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Sokan úgy cselekszünk, ha elromlik valami nem törekszünk azt megjavítani, hanem egyszerűen kidobjuk. Aztán az új ugyan olyan gyorsan elromlik,vagy egyszerűen nem is működik, utána meg bánjuk, hogy az indulat, a harag letepert minket.

Szerintem Te megerősítést szeretnél kapni a döntésedre, hogy maradjon együtt a család. És ez így helyes. Igen is megérdemel a kapcsolatotok még egy esélyt. Annyi okos tanácsot kaptál a fentiekben, hogy Neked már csak annyi a dolgod, hogy megfontold őket, átlásd okosan,hogy fogjatok bele egy új életbe és legfőképpen az, hogy megbocsáss.

Beszéljetek ki mindent nagyon alaposan, legyél határozott, következetes, de ne csinálj belőle papucsot.

És legyetek együtt igazán boldog család! :-)

2012. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

21:44

Köszönöm a soraidat, nagyon jól esett olvasni őket! És igazad van, megerősítést szeretnék, hisz a közeli ismerőseimtől, családtagjaimtól kapok hideget és meleget is. Többen vannak, akik szinte megvetnek, hogy miért bocsátok meg neki, mert hogy ekkora hibát nem követhet el senki. Én is tisztában vagyok vele, hogy undorító, és nagyon bántó dolog, amit tett, de hiszem, hogy csak megbotlott.

Ha pedig a későbbiekben is megtörténne, akkor legalább tudni fogom, hogy valóban nem működik a kapcsolat. De remélem, ez nem így lesz! :)

2012. júl. 11. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!