Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a férjem, de még...

Megcsalt a férjem, de még mindig szeretem. Helytelen ez így, ugye?

Figyelt kérdés

Egy rövidebb időre eltávolodtunk egymástól, szülés után...

Azóta eltelt 6 hónap, most elnézést kért mindenért, szakított a csajjal, és vissza szeretne jönni hozzám. Én hajlanék a dologra nagyon, én tudom, hogy kibe szerettem bele anno, és hiányzik. :(

Ti mit tennétek?


2012. jún. 29. 12:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Nehéz ügy nagyon. Nem tudom elképzelni, hogy mit csinálnék, ha a férjem szülés után megcsalna...Az, hogy szereted a férjed az teljesen természetes, elvégre csak Ő a gyereked apja. Szerintem én visszafogadnám, de csak ezt a lehetőséget kapná, többet nem. Amúgy, hallgass a szívedre. A gyereknek is fontos, hogy az apukája vele legyen. Remélem, hogy boldog végkifejlete lesz a dolognak!:)
2012. jún. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Én azt vallom, ha igazán megbánta, akkor egy alkalmat meg lehet bocsátani, de ehhez idő kell és a másik fél maximális bizonyítása. Ha erre képes és te is úgy érzed, kibírnád hogy nem vágod a fejéhez egy egy vita kapcsán, bocsáss meg neki. De mint írtam, ne egyből, először bizonyítson!
2012. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
kicsit még "kinozd"!!!
2012. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogadnám vissza. Ha már az első "nehézségnél" félrelépett, mi lesz majd 5-10 év múlva? Vagy ha lesz még egy baba?
2012. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha jól értem, nem egy szimpla dugásról volt szó, hanem szeretőt tartott, nemde?
2012. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

Hihetetlen, hogy pont a terhesség+szülés ideje alatt hülyülnek meg a pasik! Életük legszebb élményének kéne lennie, nem más nők után koslatni...nem értem. :(


Attól, hogy megcsalt, még nem fog elmúlni a szerelmed iránta. Én is így voltam vele. Megcsalt a volt barátom, el is küldtem, de ettől még szerettem.

És ma is bevallom, hogy ha akkor megpróbál visszajönni, akkor vissza is fogadtam volna.


Az a lényeg, hogy légy következetes. Ha hiszed, ha nem, nem a megcsalás a legnagyobb vétek, amit egy ember a házastársa ellen véthet. Persze sokan képtelenek ezt megbocsájtani, és meg is értem őket.

Szóval ha vissza is fogadod, akkor ne ugorj rögtön a karjaiba. Pár hónap külön alvás, hagyd, hogy visszahódítson téged.

Bűnhődjön meg a tettéért. Ha nem bűnhődik, akkor arra a következtetésre fog jutni, hogy máskor is nyugodtan megteheti ezt veled, hiszen úgy is rögtön a karjaiba fogsz omlani.


Kívánom, hogy sikerüljön nektek!

2012. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Neked kell tudni, hogy meg akarod-e meg probalni vele.

Ha ugy erzed, hogy egy eselyt meg erdemel a kozos eletetek es tudjatok meg szeretni egymast, akkor mindenkeppen meg kell probalnotok, kulomben sokaig fog nyomasztani az erzes, hogy mi lett volna ha...

Ha kizartnak tartod, hogy at tudsz lepni ezen, akkor felesleges erolkodni.

Mivel egyutt alapitottatok csaladot, igy kompletten egy eselyt megerdemeltek igy kozosen, ha vannak meg erzelmek, amire lehet alapozni es ha latod, hogy tenyleg megbanta, oszinten tudtok beszelni a dologrol, stb.

Es elore attol is felesleges felni, hogy meg egyszer megteszi. Ha megteszi, akkor elvaltok akkor es kesz. Akkor mar hatarozottan tudni fogod, hogy nem mukodik.

2012. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, adok neki egy esélyt. De csak egyet. Aztán meglátjuk, mit hoz a jövő.
2012. jún. 29. 13:10
 9/17 anonim ***** válasza:
23%

Hú ekkora kib*szott selejt faszik vannak ezen a Földön . Meg sem érdemlik, hogy szüljenek nekik gyereket.

persze fogadd vissza úgyis papucs vagy, de jól használd ki, és mellette ne szexelj vele. Keress egy szeretőt magadnak.

2012. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%

Én visszafogadnám, tartsa el a gyerekét főzzön-mosson magára, de bízz isten szeretőm lenne mellette!

Nem hiszem el, hogy a nőknek nincs egy cseppnyi tartásuk sem?

2012. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!