Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Halálos betegség, öngyilkosság?

Halálos betegség, öngyilkosság?

Figyelt kérdés

Sziasztok.2 hónapja műtöttek.Bármikor trombózist kaphatok.Így nincs semmi értelme az életemnek.A barátnőm elhagyott, a családomnak teher a betegségem lelkileg és anyagilag is.Meggyógyítani nem tudnak, folyamatosan ápolónőre lenne szükségem, de nincs rá pénzünk.Teljesen felőrölt, hogy az 1 évvel ezelőtti boldog, gondtalan életem felborult és teljesen tönkrement. 1 barátom sem maradt, idővel már nem kerestek, nincs kivel beszélnem.Arra jutottam, hogy öngyilkos leszek, hogy megkíméljem magam az esetleges bénulástól és a fájdalmaktól.A párommal idén tavasszal lett volna az esküvőnk, volt saját lakásunk, autónk, gyerekeket terveztünk, de összeomlott minden, már nincs visszaút.... Mit gondoltok?


F/28



2012. jún. 28. 11:22
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok, nem írtam mert megpróbáltam, de nem bánom.

Agyi ér problémám van, nem sok esélyt jósolnak az orvosok. A menyasszonyomra nem haragszom, ő egészséges, gyerekeket szeretne. Még épp van ideje új életet kezdeni. A furcsa az ahogy elfordultak tőlem az emberek mint egy leprástól. A telefonom már lassan 1 hónapja meg sem szólalt, a facebookon maradt a 4xx ismerősből 124, akik még ott is látványosan kerülnek. Pedig nem írtam semmit ki, nem panaszkodtam. Egyszerűen eltemettek az emberek. A szomszéd haver is félrenéz ha meglát és inkább bemegy. Pedig tényleg senkinek nem panaszkodtam soha, folyamatosan azt hazudom, hogy teljesen meggyógyítottak. Sajnos a családomban is egyre többet mondják, hogy nem bírják a szenvedéseimet. Emberek közé orvosi tanácsra nem mehetek.

2012. júl. 4. 13:59
 22/24 anonim ***** válasza:

Az még egy dolog, hogy a legtöbb ember kerül, hogy is mondjam..."természetes"??? Jó, hülye szó,de sajnos ez a jellemző. De sajnálattal olvasom, hogy még a CSALÁDOD IS KERÜL!!! Hát ez mi??? Mi az, hogy kerülnek? Hát segítsenek rajtad, támogassanak! Milyen emberek ők? Ha családodból valaki lenne a helyedben, ő mit érezne a helyedben? Nyugodtan kérdezz rá minden családtagodra, hátha magukba néznek. Mozogj sokat, menj kirándulni, keresd meg azokat az embereket, akik még mindig szívesen közelednek feléd.

Az embernek nem kell 4xx barátnak lennie, sem 1xx barátnak. Ha egy embert találsz, akivel ki tudsz kapcsolódni...már megérte.:)

2012. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Egyet ertek az elottem iroval. Szerintem sem kel 1xx barat ahhoz hogy eltudj beszelgetni valakivel.! Eleg egy ember aki megert.
2012. júl. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Daniella33 válasza:
Élj! Ezt mondom. Ne izgulj. Mosolyogj. Ne gondolj semmire! Kapcsolódik ki. Akár nézz csak filmet. . De semmiképpen ne öld meg így magadat. A szülők utána magukat hibáztatnak, mert nem volt szép életed. Tudom hülye érvek meg minden, de. Dolgozz, próbáld meg nagyobb részét fizetni a dolgoknak. Ha nem vagy gyógyítható, meg hagyd hogy megtörténjen. Nem tudom mennyire vagy rosszul, mennyire fáj, mennyire szenvedsz. Azonban akarj élni! Van benne tapasztalatom! ❤️ Hidd el, szeretnek, és lehet hogy lelkileg és anyagilag is megviseli őket, de szeretnek. Gondolj bele, egy temetésen rosszabb lesz. Nem jobb úgy meghalni hogy nem én tettem a betegség volt. És amúgy is. Nézd meg kik állnak melletted. A családod. A szüleid. Nem a haverok, nem a barátnô.....
2018. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!