Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Halálos betegség, öngyilkosság?

Halálos betegség, öngyilkosság?

Figyelt kérdés

Sziasztok.2 hónapja műtöttek.Bármikor trombózist kaphatok.Így nincs semmi értelme az életemnek.A barátnőm elhagyott, a családomnak teher a betegségem lelkileg és anyagilag is.Meggyógyítani nem tudnak, folyamatosan ápolónőre lenne szükségem, de nincs rá pénzünk.Teljesen felőrölt, hogy az 1 évvel ezelőtti boldog, gondtalan életem felborult és teljesen tönkrement. 1 barátom sem maradt, idővel már nem kerestek, nincs kivel beszélnem.Arra jutottam, hogy öngyilkos leszek, hogy megkíméljem magam az esetleges bénulástól és a fájdalmaktól.A párommal idén tavasszal lett volna az esküvőnk, volt saját lakásunk, autónk, gyerekeket terveztünk, de összeomlott minden, már nincs visszaút.... Mit gondoltok?


F/28



2012. jún. 28. 11:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%

Hú ez nagyon szomorú. Mivel műtöttek?

Nagyon csúnya dolog volt a menyasszonyodtól, hogy elhagyott(amennyiben ez kizárólag a betegséged miatt történt). Ha valakit szeretünk, és esküvőre készülünk, azt nem hagyjunk ott, de nem is tudjuk otthagyni se betegségben se boldogságban. Hiszen éppen erre készültetek, hogy megesküdjetek egymásnak hogy ilyen körülmények között se hagyjátok el egymást. Milyen indokkal hagyott el a barátnőd?

Szerintem nyugodj meg. Jó lenne tudni hogy mivel műtöttek, mik a kilátásaid, mennyire épültél fel már a betegségedből.

Nézdd, bármelyik ember kaphat trombózist, vagy szélütést, a nap bármelyik pillanatában. Bármelyik embert elüthetik az utcán, vagy történhet vele halálos baleset. Sajnos a halál hozzátartozik az élet menetéhez. Kár lenne feladnod az életed. Most nagyon nehéz lehet neked, (szerencsére, el sem tudom képzelni mennyire). De talpra kell állnod. Kezd el jógázni, iratkozz be egy ilyen klubba. Beszélj olyan emberekkel akiknek hasonló problémájuk van.

Az az igazság, hogy sem a családod, sem a barátaid, sem a nőd, nem tudja megérteni a helyzeted, ilyenkor az ember egyedül marad. Ezért kell olyan emberekkel ismerkedni, neten, és élőben,akiknek hasonló gondjaik vannak. Nagyon sokat tudnak segíteni. Kezdj valamilyen hobbiba(mindenképp ajánlom a jógát és meditációt, ugyanis sokan ezzel gyógyultak meg különböző betegségekből). Kezdj el festeni, vegyél festéket és vásznad, és fesd le az érzéseidet, gondolataid.

Nyugodj meg kérlek! Mindig van visszaút. Csak rajtad múlik! Legyen hozzá erőd, hogy talpra állj! Erőt magadból meríthetsz, a hobbiból, a természet szépségéből, az életből.

Remélem sikerül!

2012. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

csinálj jó sok őrültséget :D lehet, hogy az egyikbe belehalsz, de legalább kihasználtál minden percet, ami adatott.

én félig-meddig egészséges vagyok, bár van egy gyógyíthatatlan betegségem.

benne vagyok mindenféle hülyeségben, mert lehet, hogy 100 évig is élhetnék ezzel a betegséggel, de én minél kevesebbet szeretnék. :)

2012. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ugyan kár temetni magad! Ragaszkodj a dolgokhoz,amik még megmaradtak, ha igazán bízol magadban és van hited elsősorban saját magadban és a szeretteidben,akkor minden sikerülni fog.


Sok-sok lelkierőt kívánok!Ne add fel!Küzdeni kell! Szedd normálisan a vérhigítót és ajánlom figyelmedbe Louis L. Hay Éld az életed c. filmjét!

2012. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
42%
válaszolnál kedves kérdező,hogy mivel műtőttek?
2012. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Háát engem is érdekelne, mert... egyre jobban.... szóval érdekel.. hidd el, Nem ismerlek, de nem akarom, hogy meg akarj halni. Ennyi.
2012. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ne add fel, mindenből van kiút!
2012. jún. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

1. Megoldás: Legyél öngyilkos és akkor volt egy a végén elb*szott életed.( ezt nem ajánlom)

2. Megoldás: Szerezz értelmet az életedbe: 1. találj párt és legyél vele 2. kösd le magad online valami játékkal vagy mint írták írj blogot. De ha már tényleg nincs semmi értelme az életednek el is kezdhetsz WOW-ozni vagy hasonló.

3. Ha már úgy érzed tényleg nincs hátra csak kevés akkor azt csinálsz amit akarsz ( bármiben hiszel, másnak ne tegyél kárt, a túlvilágon nem értékelnék).

A lényeg hogy a maradékot is (de szerintem neked még nem kevés van hátra) élvezd ki!

2012. jún. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Válts életmódot kedves barátom! Nagyon sokat segít!

Majd imádkozom érted!

2012. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
2012. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Nem adhatod fel ilyen konnyen , szerintem az ongyilkossag nm a legjobb megoldas erre , gondolj a csaladodra. Szerintem ok sem szeretnenek elvesziteni teged. es nm erdemes feladni az eletet , elvezd amig lehet!
2012. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!