Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérték meg a kezed?

Hogy kérték meg a kezed?

Figyelt kérdés
És mi volt a reakciód? :)
2012. jún. 23. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Sehogy. Férfi vagyok.
2012. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
A Maldív-szigeteken voltunk nyaralni, sétáltunk a tengerparton naplementében a vacsi után, és a házasságról beszélgettünk, csak úgy. Többször előfordult ilyen a kapcsolatunk alatt. Szóba jött, hogy ez a hely tökéletes lenne majd egyszer nászútnak is, ő pedig annyit mondott, hogy akkor jöjjünk vissza jövőre. Nem igazán tudtam hova tenni, hisz előtte semmi gyanús jel nem volt még a beszélgetés alatt sem. Megállt, a szemembe nézett, és előhúzott egy gyűrűt a fürdőnadrágja zsebéből. Nem volt se doboz, se térdre borulás, se nyálas részletek, hisz tudja, hogy az nem az én világom. Megkérdezte, hogy komolyan gondoltam-e azt amiről az elmúlt percekben beszélgettünk, és leszek-e a felesége. Igent mondtam. :) Utána visszamentünk a bungalónkba ünnepelni... :)
2012. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Az első férjem az alatt kérte meg a kezem, míg a piros lámpa zöldre váltott, és húzta fel az ujjamra a gyűrűt. Köpni nyelni nem tudtam, és persze, hogy igent mondtam, mire átértünk az út másik oldalára, már menyasszony voltam.

A második, kora reggel, az ágy mellett térdelt, egy szál piros rózsával a kezében, és felébresztett. Nagy kómás állapotomban igent mondtam neki.

2012. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
hehe, 2. ezen jót mosolyogtam :) Nem volt semmi nyálas részlet, "csak" romantikus séta a naplementés tengerparton egy szigeten :))) EZ tömény romantika :) De egyébként nagyon szép lehetett, ez tényleg egy álom-lánykérés, gratulálok a párodnak!
2012. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
A karácsonyfa alatt volt 2 ajándék, plusz mondta a párom, hogy van még egy de az nem a fa alatt. Nem tudtam mi lehet az, nem gondoltam volna, hogy egy gyűrű. Bontás után megkért, hogy csukjam be a szemem. Megtettem, majd letérdelt elém és megkérdezte, hogy lennék e a menyasszonya. Igent mondtam :)
2012. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Persze, igazad van, ez valamennyire nyálas, viszont nekem ott abban a helyzetben nem tűnt annak, hiszen annyira váratlanul ért. És szerintem pont ez volt a célja. Olyan helyen és időben kérte meg a kezem, amit mondtam, hogy nyálasnak tartok, így tudta, hogy nem fogok rá számítani. A részletekben viszont már tényleg nem volt semmi nyál, utálom a filmekben is, ha a férfi letérdel a nő elé és félórás monológban foglalja össze, hogy ő mennyire szereti a nőt, már majd' ketté törik a térde, majd kinyitja a gyűrűs dobozkát, stb. Na ez a rész szerencsére elmaradt. Spontán volt, egyszerű, de szép. Igazából köpni-nyelni nem tudtam. :D
2012. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Az én férjem egy este közölte: jövő májusban nősülök. Elkísérsz? :-)
2012. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

De aranyosak! :D Mindenkinek gratulálok! :)

(Ki pontoz le megint mindenkit??)


Írhattok még! :)

2012. jún. 23. 17:37
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Na nállunk télleg nem volt semmi nyálas:DMegfürödtünk és már lefeküdtem volna aludni amikor megkérdezte:)
2012. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom a szalagavatóm után kérte meg a kezemet. Nagyon szép volt. Azóta eltelt jó pár tíz év és nagyon boldogok vagyunk!
2012. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!