Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket hogyan neveltek? Ha...

Titeket hogyan neveltek? Ha megkívántok valakitől valamit, kértek belőle?

Figyelt kérdés
Például valaki eszik egy kekszet és megkívánod. Kérsz belőle?
2012. ápr. 2. 20:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A kuncsorgást meg a kunyerálást ki nem állhatom.

Nem vagyok 3 éves, hogy "megkívánjam", amit a másik eszik.

2012. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mostanában, terhesként szinte zavar, hogy mindenki mindennel meg akar etetni. :) nem értik meg, hogy nem vagyok kívánós. Inkább éhes szoktam lenni (utolsó hónapban a baba többet eszik szerintem mint én :D), de akkor sem szoktam kérni mástól.
2012. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és általában ha megkínál akkor sem fogadom el csak olyantól aki közel áll hozzám. pl.: családtag, barátok
2012. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy neveltek,hogy ha folyik a nyálam sem kérhetek,sőt,elfogadni se nagyon illik.


Nagyon sok energiámba került hogy el tudjak fogadni bármit ha kinálnak,és meg tudjam köszönni.

De kérni ma sem tudok.

(nem is szeretek másnál lenni,még pároméknál se,mert nem vagyok képes kérni egy szelet vajaskenyeret se,hiába dugig a hűtő,és nálam ugyanugy eszik párom.Bár kezd ismerni annyira,hogy rámnézésből tudja,és elémteszi szó nélkül)

2012. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha semmilyen körülmények közt nem kérnék, akármennyire is megkívánnám. Nem tudom, neveltek-e erre, inkább alapból bennem volt, hogy nem kérek. Talán mert kövér voltam gyereknek (is), és nem akartam, hogy bántsanak: elveszem a másét. Így még akkor sem fogadtam el, ha kínáltak valamivel, ez a tulajdonságom nem is változott. Nagy ritkán fogadok el bármit is.
2012. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Sosem kérek, akármennyire is megkívánok valamit. Inkább akkor hazamegyek, és készítek magamnak én is. Ha viszont megkínálnak, néha néha elfogadom, sőt, sokszor csak azért, nehogy megsértődjön az illető, lehet hogy igazából nem is vágytam arra a valamire.
2012. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem is így neveltek,sosem kérhettem és fogadhattam el semmit.Ennek ellenére ha barátoknál vagyok,vagy olyannál,aki ismer,simán kérek kaját,nem vagyok szívbajos ilyen téren.Szeretem a természetességet.Az unokahúgom is ilyen,amikor régebben átjött hozzánk,lazán kiszolgálta magát kérdezés nélkül:)
2012. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Bezzeg ha szerelmi ügyről van szó, akkor a többség már nem ilyen szégyenlős. Kekszet nem mer kérni, de szexet igen.
2012. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha megkínálnak valamivel azt is vonakodva (szégyenlősen) fogadom el, ha egyáltalán elfogadom.

Van úgy, hogy nagyon megkívánom, amivel kínálgatnak, de mégse veszek belőle, nem tudom amúgy, hogy ez miért van így, hogy ciki, ha elfogadsz ilyesmit...

2012. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok

Nem gondoltam hogy ennyien ilyenek vagyunk

2012. ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!