Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem kellene megváltozni?...

Nekem kellene megváltozni? Túl ragaszkodó lennék?

Figyelt kérdés
nő vagyok. 7 éve vagyunk együtt a férjemmel 2 éve házasok. nagyon megvagyunk jól vagyunk elvagyunk,csak az a baj hogy mikor hazajön a munkából fáradt tévézni internetezni akar és nem velem beszélgetni. Én nem dolgozom. tudom ő most kint dolgozik a melegben 6 kor jön haza elfáradt. Én mindig ragaszkodó voltam most is!Általában rajta csüngök hogy menjünk el kocsikázni,mert ott tudunk beszélgetni. Mikor játszik a gépen akkor mindig a játékra figyel.Egész nap őt várom hogy végre láthassam beszélgessünk , de ő inkább internet tévézik. szerintem bennem lehet a hiba mert ragaszkodom és persze nem vagyok elfáradva sem. De úgy nem lehetne pihenni hogy közben beszélgetünk is? Tényleg mikor hazajön mindig elvitetem magam kocsikázni. De van mikor beszélgetni akarok ős mégis nem figyel rám ..velem van a baj?
2009. júl. 7. 00:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
Nem. Egy asszonynak ez természetes igénye, a férfiak egy részének nem. Sztem szerezz be egy bizalmas barátnőt, mielőtt megtetszene egy másik, kedves férfi! Neki meg állj rendelkezésére, de tegyél le arról, hogy sokat fogtok beszélgetni.
2009. júl. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem soha nem tetszene meg másik férfi!imádom ezt az embert ha nem én vagyok a hibás akkor türök azért nem olyan vészes ha eszik mindig beszélgetünk amúgy internet közben nem lehet vele mert nem figyel rám.
2009. júl. 7. 00:28
 3/20 A kérdező kommentje:
De lehet meg kellene értenem őt is nem?hogy azért én itthon voltam ő meg a napon.
2009. júl. 7. 00:29
 4/20 anonim ***** válasza:
megértem, hogy beszélgetni akarsz, és hiányzik a férjed, de szerencsétlen kint rohad a 100 fokban és fáradt, egy kicsit csak netezzen már, hogy magához térjen, mondjuk 1-2 órét, aztán utána beszélgethettek, én is amikor hazamegyek, pedig nő vagyok, nekem is szükségem van egy kis időre amíg magamhoz térek
2009. júl. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
ok kössz akkor változtatni fogok.
2009. júl. 7. 00:49
 6/20 anonim ***** válasza:

A, nem benned van a hiba. Probaljatok megtalalni az aranykozep utat. Mondd meg neki, hogy veled is legyen, meg netezhet, tevezhet is, de felesben. 50-50% minden.

Beszelj vele!!!!

2009. júl. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Te miért nem dolgozol?
2009. júl. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem túl sok a szabadidőd.
2009. júl. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
94%

ha nem dolgozol.. hát menj keress munkát valamit amit szeretsz.. nem baj ha nem fizet jól, legalább a délelöttöd menjel el valamivel.. mert látom a férjed dolgozik anyiit hogy megtehetitek hogy te nem dolgozol.. ha dolgozol akkor legaláb elmegy a szabadidőd és még pénz is jön a konyhára,..


ha babátvársz vagy beteg állomány vagy egyéb okod van arra h ne dolgozz akkor ne haragduj..


de ha meg simán munka kerülő vagy..?? istenkém akkor találd fel magad:)


kérd meg hogy vegyen ki szabadságot pár napot vagy hetet attől függ mit dolgozik és menjetek le balcsira akár 2 napra..és keress munkát. habár most válság van és elég nehéz.. de próbálkozni szabad.

2009. júl. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ha nem vagy beteg vagy terhes, keress munkát és hidd el, hogy sokkal teljesebbnek fogod érezni a napjaidat.
2009. júl. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!