Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szociális alapon van esélyem...

Szociális alapon van esélyem lakást "szerezni", egy másfél éves kislánnyal, és egy pocaklakóval?

Figyelt kérdés

Remélem itt normális válaszokat kapok, ezért írtam ebbe a kategóriába.

Történet is tartozik ehhez az egészhez.

Szóval

Párommal albérletben vagyok.Hétvégente én járok dolgozni.Teljesen hivatalos, 4 órás bejelentés, mellette GYESt kapok.Így jobban jövünk ki, mint ha GYED-en marattam volna.DE!!!Nem szeretnék párommal maradni mert iszik...tudom, hülye vagyok... hogy hihettem neki...blabla..ezeken már rég túl vagyok.17 hetes terhes vagyok, nincs mese, ez a pici is jön.De én nem akarok ezzel az emberrel maradni!!!Ma is egész nap ivott, mikor itthon volt a lányunkkal...azt hiszem ehhez nem kell többet hozzá fűznöm.Én egész nap dolgoztam..

Szóval ha bemegyek az önkormányzatba, és ezt elmondom, akkor van esélyem?24 éves vagyok, Bruttó Kb 70000Ft a bevételem.21 évig éltem a 11 kerületbe, gondolom akkor oda érdemes mennem nem?Milyen osztály??Hogyan?Nincs nagyon segítségem..

Aki segíteni tud az írjon.

Köszönöm.

Valami nem világos, szívesen válaszolok.



2012. jún. 17. 21:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
73%
Engem speciel nem zavarna ha gyereke(i) van(nak) a nőnek ha minden más szempontból megfelel. 21:11 voltam.
2012. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

ma 21:20

Nem bántódok meg!Teljesen igazad van!!!Szép és jó lenne minden, de ez a hülye pia.Azért szeretnék "olcsón" lakást szerezni, hogy rendesen fel tudjam nevelni a gyerekeket.És igen...fiatal vagyok..miután már nem tudtam elvetetni a babát, párom akkor állított haza részegen.Nem gyengén törtem össze, és nagyon kevés hiányzott a tragédiához...de ezt hagyjuk is.Egyedül csak a kislányom miatt nem történt semmi..nem hagyom itt egy "ilyennel".Na mindegy.Levonhatjátok nyugodtan a következtetést...igen egy naiv p.icsa vagyok, de szeretnék tovább lépni.Munkám van, így fenntartási problémám nem lenne...

2012. jún. 17. 21:25
 13/27 anonim ***** válasza:
74%
Írjátok az anyaotthonokat, csak sajnos ott is problémás cigánynők vannak. És ilyenek mellett élni veszélyes.
2012. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%
Figyelj simán lehet esélyed önkormányzati lakást bérelni!Csak valahogy meg kell szerezni,utána már tudod csökkenteni a havi bérleti díjat is szociális helyzetre való kérelmekkel...Mindenképp menj be az önkoriba!Több kerület önkoriját próbáld meg!drukkolok!
2012. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

ma 21:41

Köszi.. :) Aranyos vagy!!!


Tényleg tele vannak az anyaotthonok???Mondjuk mit is gondoltam...mindenhol "azok" vannak...de ez a végső megoldás tényleg!

2012. jún. 17. 21:47
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég olvastam valahol, hogy Újpesten 100 üresen álló önkormányzati lakás van. Próbáld meg itt.

De ha nem is kapsz, nézegess ingatlanos oldalakat, szoktam látni 1-2 millió forint körüli normális önkormányzati lakásokat. Oké, hogy csak a bérleti jog eladó, de még így is sokkal olcsóbb hosszútávon mint egy albérlet.

2012. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Mesélte egy szociális munkát, mi megy az anyaotthonokban is. El lehet képzelni, hisz tudjuk, milyen lehetetlenek. És odahozzák a rokonaikat, óbégatnak, züllött életet élnek... Ilyenek mellé nem szabad a te gyerekeidet vinni. :(
2012. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
77%

nekem olyan ismerősöm van akinek igaz 1 kisfia van de a drogos férje a gyerek előtt verte a csajt folyamatosan ő meg tűrt mert nem tudott hova menni,barátoknál tengődött néha de ez nem volt megoldás egy picivel.

Mára megoldódott a helyzete,el tudott költözni a párjától de ez hosszú út volt neki,segített neki gondolom az állam,ha őszinte vagy neked is fog, remélem és kívánom:(

2012. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
4%
Ingyen nem fogsz kapni semmit. Nem értem: mi az hogy nincs mese, jön a baba? Védekezés? Abortusz? Ilyen körülmények közé, egy ilyen apának hogy tudsz két gyereket szülni? Van neked szíved? Most nyomoroghat a két gyerek, mert az anyjuk nem ismeri a családtervezés fogalmát...
2012. jún. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Számítottam ilyen válaszra.Azért köszönöm.Ezeken már rég túl vagyok, mint írtam már.Utálom is magam...Elhiheted, hogy nem volt ez mindig így.Folyamatosan át ver.És igen hülye vagyok, de azért mert leugatsz nem változik semmi!!!
2012. jún. 18. 08:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!