Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szociális alapon van esélyem...

Szociális alapon van esélyem lakást "szerezni", egy másfél éves kislánnyal, és egy pocaklakóval?

Figyelt kérdés

Remélem itt normális válaszokat kapok, ezért írtam ebbe a kategóriába.

Történet is tartozik ehhez az egészhez.

Szóval

Párommal albérletben vagyok.Hétvégente én járok dolgozni.Teljesen hivatalos, 4 órás bejelentés, mellette GYESt kapok.Így jobban jövünk ki, mint ha GYED-en marattam volna.DE!!!Nem szeretnék párommal maradni mert iszik...tudom, hülye vagyok... hogy hihettem neki...blabla..ezeken már rég túl vagyok.17 hetes terhes vagyok, nincs mese, ez a pici is jön.De én nem akarok ezzel az emberrel maradni!!!Ma is egész nap ivott, mikor itthon volt a lányunkkal...azt hiszem ehhez nem kell többet hozzá fűznöm.Én egész nap dolgoztam..

Szóval ha bemegyek az önkormányzatba, és ezt elmondom, akkor van esélyem?24 éves vagyok, Bruttó Kb 70000Ft a bevételem.21 évig éltem a 11 kerületbe, gondolom akkor oda érdemes mennem nem?Milyen osztály??Hogyan?Nincs nagyon segítségem..

Aki segíteni tud az írjon.

Köszönöm.

Valami nem világos, szívesen válaszolok.



2012. jún. 17. 21:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Pesten tuti nincs esélyed, vidéki városban talán.

ha végképp nem megy anyaotthonba mehetsz

2012. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
19%

Keress magadnak új pasit.


25/F

2012. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem holnap üljetek le beszélgetni a férjeddel,de akár az anyóst is be lehet vonni ebbe.És kérlek próbáld megmenteni a házasságodat már a gyerekek miatt is!
2012. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Nem biztos, menj be. Az 5. kerületben is kapnak lakásokat, bár cigányok. A 11. kerület se szegény kerület, lehet esély rá, de rögtön nem hinném, hogy fogsz kapni.
2012. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nem vesztesz, ha bemész a volt lakhelyed önkormányzatához. Előadod a helyzeted és ők elmondják majd, mire számíthatsz.
2012. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm..Az anyaotthon csak ideig óráig megoldás.

A vidékkel pedig az a baj, hogy Pesten dolgozom..De azért köszönöm.

Kedves 2. válaszoló...Szerinted nem gondoltam még rá??De most őszintén kinek kell egy pocakos nő, akinek ezen felül még van egy másfél éves kislánya???Szőke herceg, fehér lovon....köszi.

2012. jún. 17. 21:16
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj be a helyi önkormányzathoz, és ott érdeklődj először, hátha segítenek. Amúgy szüleid, más rokonaid nincsenek, akik segíthetnének? És mindenáron nem kell együtt maradnod a pároddal, ha rossz mellette, a gyerekeknek nem hiszem, hogy egy részeges apára lenne szükségük. Később akármeddig is elfajulhat az ilyen...
2012. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
kedves 3, épp gyerekek miatt kell válnia. Nagy butaság ilyenkor házasságot "mentegetni"
2012. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Már számtalanszor beszéltünk...Hónapokig nem ivott. Anyós sajnos nincs egyik oldalról sem. :(

Tényleg nem vesztek semmit...bemegyek és kész titokba.

2012. jún. 17. 21:18
 10/27 anonim ***** válasza:
60%

tényleg nem bántásból, de ilyen fiatalon minek neked 2 gyerek? persze, tudom, h szereted őket, de ez nagyon kevés ahhoz, h normálisan fel tudd őket nevelni.


azzal semmit nem veszítesz, ha bemész az önkorihoz és megkérdezed, h milyen lehetőségeid vannak, bár ne számíts sok jóra, sajnos a cigányok mindenhol előnyt élveznek... a másik, h iszonyat hosszú a várólista, szóval lehet, hogy még 5 év múlva is albiban tengődsz.

semmiképp se maradj a piás hapsiddal, a hivatalban kérdezd meg az anyaotthonos lehetőséget is.

2012. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!