Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a feleségem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


34 éves vagyok, 4 éve házas. A feleségem (aki elköltözött tőlem fél éve) 32. Bevallom az én saját hülyeségem miatt hagyott el, mert nem figyeltem rá és a munkám fontosabb volt. Még nem váltunk el. Fél éve költözött el tőlem, és az utóbbi 2 hónapban rengeteget találkozunk. Még mindig olyan elbűvölő mint régen, és szeretem őt. Mostmár mindent megváltoztatnék ha kapnék 1 esélyt. Sokszor elvittem vacsorázni a 2 hónap alatt, virágok, meglepik, bármi van ott vagyok neki, törődök vele stb...De nagyon szeretném ha újból együtt lennénk, és ő sem zárkózott el a dologtól mert azt mondta szeret ő is, és hajlandó ennek a se**fejnek (azaz nekem) adni még 1 esélyt de bizonyítsam be, hogy tényleg érdekel engem. Mit tehetnék még?? Bármit megtennék azért, hogy újra velem legyen, mert rádöbbentem, hogy nélküle nem élet az élet és rettenetesen hiányzik ő nekem. :-(


2009. júl. 4. 21:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Istenem még élnek ilyen romantikus fickók???Nézted őt, hogy hogy alszik...a karjaidban...Figyu ha nemet mond én rádstartolnék.Ilyen pasi kellene nekem is.

A férjem meg addig vigyázna itthon a 3 gyerekre, amíg én romantikáznék veled .Na mit szólsz???(Vicceltem)

Arra vigyázz ne hagyd magad túlságosan kihasználni, mert olykor a nők hajlamosak átesni a ló túlsó oldalára és ha elmúlnak az újabb mézes hetek, akkor újra elégedetlenek lesznek.Úgyhogy szerintem is az arany középutat válaszd.

2009. júl. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A feleségednek hirtelen elege lett, elment kitombolni magát, érted hogyan gondolom, ugye?!
2009. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok neked tudod? /ha igaz amit írsz!?/

Megható amit írtál, könnybe lábadt a szemem!

Hajrá, sok sikert!! Legyetek boldogok, szeresd őt mert olyan rövid ez az élet! !!

2009. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
23.10: Köszönöm a lehetőséget de nem, én maradok a kedvesemmel. :-)))) Ő nem esett át a ló túlsó oldalára, neki mindig is fontosabbak voltak ezek a dolgok, hogy legyen szeretgetve meg valaki figyeljen rá oda, mint a tárgyak. Meglepetésből hazavittem neki az autóját szülinapjára, aminek nagyon örült, de sokkal boldogabb volt akkor amikor átöleltem őt és rá figyeltem. őt így nevelték, csak tényleg ez történt, hogy a munkámra koncentráltam, és őt elhanyagoltam, de mostmár visszacsinálnám az egészet.
2009. júl. 5. 13:33
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen csak ezzel az a bibi, hogy egy rohanó világban élünk, a sárga csekkek jönnek minden hónapban, ha meg már gyerekek is vannak akkor nagyon nehéz beosztani az időt úgy, hogy anyának és apának egymásra is jusson ideje.Úgyhogy nagyon vigyázz, mert ha lesz gyereketek, akkor pl a feleséged féltékeny lesz a gyereketekre, mert rá többet fogsz figyelni?
2009. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Csak ovatosan, mert ilyen pasi a vilagon nincs mint amit te leirtal! Elni is kell valamibol, es azt a szeretgetesbol sajnos nem lehet!
2009. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne? Nagyon szeretem őt, ennyi. A középútra fogok törekedni, hogy ő se érezze sz*rul magát, hogy nem foglalkozom vele, de ugyanakkor tudjam csinálni a dolgom.
2009. júl. 5. 14:58
 18/18 anonim válasza:
remélem sikerül visszaszerezned!!!!!!!!!!!!!
2013. máj. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!