Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a feleségem?

Figyelt kérdés
A feleségem elhagyott, mert nem értekeltem eléggé és nem törődtem vele, emellett még gyereket is szeretett volna, én meg ugy éreztem, hogy túl korai, de rájöttem, hogy mennyire fontos nekem és megértettem, hogy a gyerek mennyire fontos az ember életében, nagyon megbántam mindent, könyörögtem neki, hogy jöjjön vissza, de nem hisz nekem, hogy megváltoztam, azt mondja hogy szeret, de már nem ugy mint régen. Hogy ébresszem fel benne ujra az érzéseit irántam?
2011. márc. 27. 00:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Az egyetlen módja a kedvesség és a romantika. Hivd meg moziba,sétálni,vacsorázni,vegyél neki virágot,próbáljatok meg beszélgetni.Ha szeret annyira még hogy érdemes ujrakezdenetek,meg fogod tudni gyözni az érzelmeidröl. Ha nem akkor már nincs értelme. akkor elcseszted el kell fogadnod.
2011. márc. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Hát vehetnél egy nagy kazal rózsát (olyan 80 ezer alattival ne is próbálkozz) és a masnijába köthetnél egy gyerekcipőt, aztán elküldhetnéd neki.
2011. márc. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

hogy őszinte legyek, én sem hiszem el, nyugtasson meg a tudat, hogy nő vagyok...

Tapasztaltam már én is elégszer, amikor egy nő panaszára egyetlen szó a válasz: hiszti.

A lehető legrosszabb, amit tehettél vele, egy szerelmes nő még egy megcsalást is képes megbocsátani, ha TUDJA, és ÉRZI, hogy szeretik, tisztelik.

De ha az életben kívánt vágyaitól akarod megfosztani (pl baba), az megbocsáthatatlan...


Vissza tudod szerezni, a "nem úgy szeretlek" egyelőre azt takarja, hogy borzalmasan csalódott benned, és emiatt képtelen mint férjére nézni rád (meg mint a gyerekei apjára). Nem hiszem, hogy az eddig bevált romantika sokat segítene (virág, mozi, borzalmasan unalmas, ráadásul színészies), épp ezekből a külsőségekből ábrándult ki. Teljesítsd egy régen titkolt vágyát, keress olyan lehetőségeket, amikre eddig nemigen figyeltél, törődtél vele:

pl. ha munkatársai kiutálják, vagy barátnői kibeszélik, a tudta nélkül keresd fel őket, és beszélj - még inkább veszekedj - velük az ő érdekében.

Ha az anyósoddal eddig nem jöttél ki, köss vele kompromisszumot, mert rengeteg ki nem mondott gondot akasztasz emiatt a feleséged vállára.


Ha másra vágyik, pl. h kitapétázzátok a lakást az ő választott tapétájával, lepd meg azzal, hogy magad/egyedül kitapétázol. Ha nem fordítottál elég figyelmet a barátaira, akkor hívd össze őket + a feleségedet is, és te légy a házigazda.


Ha rengeteget főz, mosogat, automatikusan vállald magadra a terhet, ne várd meg, míg ő szedi össze a tányérokat.


Lehet még pluszban passzívan is segíteni, pl. ha sikerül megbeszélni vele egy átbeszélős randit, úgy találkozzatok, h pl. babamagazin van a kezedben, mert azt olvastad idefele jövet. Vagy lakberendezési áruház katalógusa, vagy egy utazási iroda ajánlatai, attól függ, mire vágyik.


Sok apróság, ami nagy meglepetést okozhat, de soha ne felejtsd el, hogy ezek olyan dolgok, amiket nemcsak addig kell megtenned, amíg visszahódítod, hanem természetesnek kell lennie - napi szinten.


Azért írd majd meg, hogy sikerült-e visszahódítani, remélem, tényleg komolyan gondolod... - és nemcsak 2 hónapig.

2011. márc. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Rózsahalom? Épp azt kell éreznie, hogy nem fellángolásról van szó, hanem hosszú távra is számíthat rád.

Egyszer megvenni 80 rózsát egyszerűbb, mint éveken keresztül ott lenni, és törődni valakivel. Éreztesd vele folyamatosan és kitartóan (nem tolakodóan), hogy fontos neked, és számíthat rád. Figyelj, épp milyen gondjai vannak, és próbálj segíteni.

Persze, jók a figyelmességek, ajándékok, de inkább olyan dolog legyen, amire szüksége van, amit mindig is szeretett volna..

2011. márc. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
az első normális kérdés ebben a kategóriában napok óta, hogy meg is hat, sok sikert! :)
2011. márc. 27. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

kemény meló,sok türelem! a lényeg h ne zaklasd,de törődj vele. nem könnyű de érezned kell mikor nyomulj és mikor hagyd békén. semmit se sürgess. nyilvánvaló h csalódott,ráadásul kiderült h te nem úgy képzeled el az életet a jövőt mint ő. oké,most meggondoltad magad,de biztos is vagy magadban? a házasság nagy munka,főleg ha ennyi a gond benne. a gyerek meg nagy felelősség.


gondold át h tényleg vissza akarod őt kapni,tényleg szereted őt,nem csak bepánikoltál? szereted őt annyira h valóban azt add meg neki amire szüksége van? nem lenne jobb neki egy olyan férf aki őszintén szereti,tiszteli értékeli és gyereket is akar?


sztem mindenképpen adjatok első körben időt egymásnak. én a helyedbenazt mondanám most neki,hogy: szeretlek,és nagyon sajnálom h annyit bántottalak. azt hiszem itt az aideje h külön-külön átgondoljuk,mi legyen,ki mit akar. most 1/2-3stb/ hétig ne keressük egymást.


ha belemegy,ezt tartsd is be!!!!!


ha igazán szereted,hagynod kell h most az ő tempójában menjenek a dolgok

2011. márc. 27. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Én pont egy hasonlón vagyok túl, csak én (a) nő vagyok. Nem tudom, milyen lehet a (volt) kedvesed, de ha olyan, mint én, akkor nem sok sikert látok a folytatásra. Viszont, ha valóban képes voltál elgondolkodni rajtatok, magatokon, a gyerek témán stb., akkor lehet, hogy valóban történhet változás és visszaérdemel téged. Nem írtad, mikor történt a szakítás, de ha egy-két hete, én a hölgy helyében még hagynálak egy kicsit szenvedni, de utána adnék egy utolsó-utolsó esélyt nektek...
2011. márc. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Onkontroll!

Kezdjel el Neki ujra "udvarolni", mint regen is tetted, amikor megismerkedtetek, s aztan vagy sikerul, vagy nem!

Biztosan kozben megismertetek egymast, s egymas tulajdonsagait, szokasait is, tehat nem valoszinu, hogy azokat a Nejed eltudja fogadni, s igy nem valoszinu, hogy ujra szeretne Veled kezdeni,

mivel mar "elt Veled"!

Tudod erre a regiek azt mondtak, hogy a bableves felmelegitve nagyon finom lehet, de az erzelmeknel ez mar maskepp mukodik, tehat nem valoszinu, hogy ezt is lehet ujra "melegiteni", hogy mukodokepes is legyen!

2011. márc. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%

Nem érdemes sehogy "feléleszteni" az érzéseit. Nem írod,hogy miben nyilvánult meg az,hogy nem értékelted eléggé és nem törődtél vele? Ha nem segítettél otthon,vagy haverokkal töltötted az időt,akkor igaza van. De ha nem ugráltad körül,akkor csak egy hisztis nő. Ha te nem akartál még gyereket, addig ne is akarj,amíg valóban nem akarsz. Csak azért,hogy visszaszerezd,ne legyen gyereketek. Ha valóban szeretne még,akkor nem hagyott volna el,hanem közösen próbáltátok volna megoldani a helyzetet.

A mai fiatalasszonyok hajlamosak azt hinni,hogy körülöttük forog a világ,és egy gyerek minden gondot megold. Alkalmazkodni kell egymáshoz,mert másképp nem működik a házasság.

30 éve házasságban élő nő.

2011. márc. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Állj elé őszintén, mondd el neki mit hogyan éreztél, miért gondolkodtál másképp, és miért szereted. Öntsd szavakba az érzéseid és kérd meg arra, hogy gondolkodjon el ezen, ne rohanj fejjel a falnak, hagyj neki időt...
2011. márc. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!