Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a feleségem?

Figyelt kérdés
A feleségem elhagyott, mert nem értekeltem eléggé és nem törődtem vele, emellett még gyereket is szeretett volna, én meg ugy éreztem, hogy túl korai, de rájöttem, hogy mennyire fontos nekem és megértettem, hogy a gyerek mennyire fontos az ember életében, nagyon megbántam mindent, könyörögtem neki, hogy jöjjön vissza, de nem hisz nekem, hogy megváltoztam, azt mondja hogy szeret, de már nem ugy mint régen. Hogy ébresszem fel benne ujra az érzéseit irántam?
2011. márc. 27. 00:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%

Irigylem a feleséged, hogy volt ereje elhagyni.

Én ugyanebben a cipőben járok, és egy biztos, hogy ha egyszer rászánom magam, hogy lelépjek, semmi nem tántoríthat el a szándékomtól.

Csak én nehezen változtatok sajnos.

Bocs, hogy nem a te oldaladon állok....

2011. márc. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Hívd el vacsorázni, mondd, hogy beszélni szeretnél vele, neked nagyon fontos lenne. Még jobb, ha áthívod/átmész, utóbbi esetben étteremből viszel kaját, természetesen időpontot előtte egyeztettek, mert otthon nyugodtabban lehet beszélgetni, mint egy nyüzsgő étteremben, ahol még a pincér is 5percenként félbeszakít (már ha jó az étterem, és figyelnek a vendégekre). Öltözz és viselkedj a legjobb formád szerint. Azért nem írom, hogy szexin, mert fontos, hogy természetes legyél, és ne az jöjjön le neki, hogy d*gni akarsz vele. A szép emlékeket idézd fel, legyen köztük vicces is. Ha látod, hogy elgyengült, megfoghatod a kezét, megsimogathatod a karját vagy a vállát, az arcát, félresimíthatsz egy rakoncátlankodó tincset az arcából. Viszont nagyon fontos, hogy ha nem akarod, hogy csak egy nosztalgia d*gásba forduljon át a dolog, akkor ennél többet ne tegyél. Úgy távozz, hogy nem volt szex, és ne próbáld megcsókolni se. Inkább nézz mélyen, hosszan a szemébe, hogy lássa, mit érzel. Ha ő ezek után szexelni akar, állj ellen, hogy érezze, te nem ezért jöttél - mert esetleg reggel arculcsapásként érne, mikor megkérne, hogy szép volt az este, de most távozz...

Nagyon fontos: azért még párszor gondold át, hogy valóban ezt akarod-e. Minden szakítás után természetes, hogy az ember a hirtelen rázuhanó magánytól mindent jobbnak tart, még egy széthullott, zátonyra futott házasságát is. Valóban képes leszel odafigyelni rá, értékelni őt, nemcsak 1-2 hónapig??? Valóban akarsz gyereket? Tudod, ők a folyton bekakiló, édes, tündéri, de büdös, sírós, hangos kisemberek, akik később folyton dumálni fognak, mindent levernek, be nem áll a szájuk, és idegesíteni fognak a folytonos kérdezősködéseikkel. Tényleg ezt akarod? Meg tudnál birkózni ezekkel vagy csak nem tudsz mit kezdeni magaddal? Ha belépne az életedbe egy másik nő, akkor is a feleségedet akarnád visszakapni és gyereket akarnál tőle? Az ember, legyen az férfi vagy nő, nehezen viseli a változásokat, és bár logikátlan, de a hirtelen jött üresség helyett még a szívből utált exét is inkább elviselné. Szóval gondold át!

2011. márc. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Hívd el kirándulni valahová, aztán amikor egy szarvas megpróbálja elrabolni, akkor hősiesen mentsed meg. Ez elég imponáló lesz, hogy visszatérjen hozzád, ráadásul a szarvasból finom, romantikus vacsorát lehet főzni.

http://www.youtube.com/watch?v=fVWUaH2mCt4

2011. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha még van egy icipici szikra,akkor nem kell 80 ezres rózsacsokor,meg ilyesmik!Ha meg már nincs szikra semmi,akkor viheted a 80 ezres csokrot,meg viheted bárhová vacsorázni,akkor sem tudod visszaszerezni.Ilyen baromságokat,hogy vidd a randira a baba újságot.Azért hülyét ne csinálj már magadból!
2011. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat mindenkinek, igen vissza akarom kapni, de viszont oka volt a viselkedesemnek is, tul vagyunk a hazassagtoresen (o csalt meg engem), csak ugy, igazan nem volt ra oka, en megbocsajtottam, de tudat alatt nem hagyott szabadulni a gondolat hogy megcsalt, ehhez meg hozzajott az is hogy eleg sok anyagi problemat is okozott, meg nagyon sokat emlegette a valast, ide vezetheto vissza a viselkedesem, de mindezek ellenere egy nagyon joszivu, tunemenyes no, akit nagyon szeretek, mar 2 honapja elkoltozott alberletben es mar 1 hete nem beszeltunk, a honap vegeig kert kommunikacio szunetet, hogy mindketten atgondoljuk a dolgot, es most kikeszit a semmit teves, azt is mondta hogy most nincs jovonk, valjunk el es aztan meglatjuk, meg ossszejohetunk, szerintetek hogyan tovabb?
2011. márc. 27. 20:12
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem akarlak eltántorítani, de amikor én hagytam el ugyanezért a volt-férjemet (én nem csaltam ugyan meg), akkor már nem volt neki visszaút. Egyszerűen túlcsordult bennem a sok baj és végképp kiábrándultam.
2011. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A továbbiakban próbáld meg bizonyítani a feleségednek hogy megváltoztál, megkomolyodtál. Viselkedj is úgy. Ha szerencséd van, idővel észreveszi és értékelni is fogja! Hallottam már több olyat is hogy a házaspár elvált és utána megint összeházasodtak.:) A remény hal meg utoljára.

Ha elváltok, akkor is próbálj meg a barátja maradni(lelkileg), akire mindig számíthat. Így talán még van esély arra hogy újra összejöttök.

2011. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha egy nő dobott akkor már hiába. Előtte kellett volna gondolkodni nem akkor amikor már dobott. De hát ez a férfi logika. Ki érti a férfiakat...
2011. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
A hölgyben az előítéleteket hogyan küzdenétek le? Mert vannak, amik alapján érez!
2013. máj. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!