Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a feleségem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


34 éves vagyok, 4 éve házas. A feleségem (aki elköltözött tőlem fél éve) 32. Bevallom az én saját hülyeségem miatt hagyott el, mert nem figyeltem rá és a munkám fontosabb volt. Még nem váltunk el. Fél éve költözött el tőlem, és az utóbbi 2 hónapban rengeteget találkozunk. Még mindig olyan elbűvölő mint régen, és szeretem őt. Mostmár mindent megváltoztatnék ha kapnék 1 esélyt. Sokszor elvittem vacsorázni a 2 hónap alatt, virágok, meglepik, bármi van ott vagyok neki, törődök vele stb...De nagyon szeretném ha újból együtt lennénk, és ő sem zárkózott el a dologtól mert azt mondta szeret ő is, és hajlandó ennek a se**fejnek (azaz nekem) adni még 1 esélyt de bizonyítsam be, hogy tényleg érdekel engem. Mit tehetnék még?? Bármit megtennék azért, hogy újra velem legyen, mert rádöbbentem, hogy nélküle nem élet az élet és rettenetesen hiányzik ő nekem. :-(


2009. júl. 4. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez megható. Bocs, hogy így vicceskedek a problémádon. Csak azért tszem, mert sokaktól tudom, hogy amíg külön vannak, addig minden romantikus, aztán összeköltöznek, vagy pláne összeházasodnak és akkor leszáll a langyos mocsár, és a régi szereposztás.

Szerintem jobb, ha tart még valameddig, ez a kedves állapot, amiről írtál. Lehet, hogy fárasztó, és költséges, de kellemes, és biztos megéri.

2009. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszamegy emlékezz arra hogy így szereted és hogy nélküle milyen rossz. Ne kövesd el azokat a hibákat amiért elhagyott.
2009. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem fogom elkövetni mert most megtapasztaltam milyen nélküle és nagyon nem jó. Nem költséges, amikor együtt voltunk is mindig megleptem, csak neki nem a meglepetések kellettek hanem ÉN. És én sokszor a munkámmal voltam elfoglalva helyette, pedig ha valaki akkor ő aztán nem ezt érdemli. Nagyon szeretem őt, és tudom mennyire rosszul eshetett neki, hogy nem őt ölelgetem és puszilgatom otthon. Irtó nagy állat voltam, de még egyszer soha nem követem el ezt a hibát.
2009. júl. 4. 21:18
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
jaj de meghato sok sikert szerintem sikerulni fog!! csaklassa rajtad hogy tenyleg valtozol:)
2009. júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Most a feleseged ujra elvezi, hogy udvarolnak neki. A nok imadjak ezt, es ugy latszik a feleseged mindig ezt akarna. De azert ez szerintem iszonyat nehez, hiszen ahhoz, hogy egy jo eletet elhessetek, hogy mindenetek meglegyen dolgozni kell. A penz sajnos hogy nem a mannafarol hullik. Kar, barcsak ugy lenne.

Szoval ha majd visszajon hozzad, akkor probald megtalalni az aranykozep utat.

Biztosan visszafog hozzad jonni, de meg egyenlore huzza az agyadat, elvezi, hogy ugrasz, elvezi hogy udvarolsz, elvezi, hogy jatszik veled. Megcsak 2 honapja udvarolsz neki ujbol, lehet hogy fel evbe is beletellik, amire ujbol visszakoltozik hozzad.

Kenyeztesd, vidd el wellness hetvegere, menjetek tovabbra is vacsizni, kuldjel a lakasaba viragot futarral, ugyanezt a munkahelyere is, es tolts minel tobb idot vele mar most is.

Esetleg keressel fel egy jo pszichologust is, aki kulonosen csaladi kapcsolatok megmentesere specializalodott. Biztosan van otelete a szamodra.

Kivanom, hogy ujbol boldog legyel!:)

2009. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad sokszor elvitted vacsorázni, ajándékok, virág stb. Tehát mindent megadtál neki, szinte. Viszont mindent megadni nem ugyanaz mint szeretni. Innen úgy tűnik hogy ő nem arra kíváncsi hogy te milyen jelekkel, apróságokkal tudod kifejezni azt hogy szereted, hanem arra hogy szeresd:) Hajrá:)

Javasolnék sok közös programot, Bármi, ami az eszetekbe jut, és kellően jó és őrült hogy egy hétig téma legyen:)

Sok Sikert!

2009. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen ez volt a problémája, hogy nem foglalkozom vele. Pedig ő nem kért sokat csak azt, hogy törődjek vele. De sokszor amikor későn értem haza már fáradt voltam és hiába nem fizikai munkát végzek, a szellemi munka is ugyanolyan megterhelő. Nagyon tetszett neki az is, hogy csütörtökön délután (elég nagyot nézett, hogy munka után az első utam hozzá vezetett) beugrottam hozzá, és kitaláltuk, hogy összebújós filmnézés lesz egész este, aztán sok puszi meg csók közepette elaludt, én meg nem aludtam egész éjjel, hogy ne keltsem fel inkább péntek reggel betelefonáltam, hogy szabit kérek 1 napra. Egész éjjel őt néztem ahogy szuszog a karjaimban és olyan jó volt. El se akartam engedni.
2009. júl. 4. 21:41
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint jó úton vagytok. Szerencsétek van, hogy a tűz még parázslik és nem hamvadt el. Én azt mondanám, udvarolj még egy kicsit, hiszen ez az időszak lehet újra olyan szép, mint mikor először találkoztatok. Et mindkettőtök hasznára válik. És továbbra is: bizonyíts, bizonyíts és bizonyíts! Legyetek újra boldogok!
2009. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen jo ember lehetsz te! Barcsak en is talalkoznek egy ilyen jo emberrel mint te vagy.

A felesegednek azert gondolom jol jott a penz is amit hazavittel, nem? Szoval szep a romantika, de penz is kell az elethez, nem?

Olyan jo vagy, hogy kar volt teged elhagynia! Szerintem ha te hagynad el ot, biztosan ketsegbe lenne esve, biztosan maskepp gondolkozna o is.

Azert papucs se legyel am!

2009. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az összes előző hozzászólóval egyetértek. Még annyit tennék hozzá, hogyha úgy érzed, hogy elérkezett az idő hogy visszaköltözzön hozzád, valami nagy bombát kell bedobni. pl. elviszed valami nagyon romantikus helyre, kiöntöd neki a szíved hogy nélküle semmit nem ér az életed és mennyire szereted és mondjuk egy új gyűrűvel letérdelsz elé hogy térjen vissza hozzád.

(hmm.. lehet túl sok romantikus regényt olvasok.. mindenesetre szerintem valami hasonlóra egy nő bukna)

2009. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!