Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állhatnék talpra?

Hogyan állhatnék talpra?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, augusztusban lett volna az esküvőm. A vőlegényem elhagyott. Még mindig szeretem, meg kell küzdenem a hiányával. Ráadásul a baráti társaságunk is közös volt, úgyhogy most teljesen egyedül maradtam. A munkahelyemen felmondtam, úgy gondoltuk, kihúzzuk néhány hónapig, amíg találok valami olyat, amit szeretek is. A megtakarított pénzemből néhány hónapja kifizettem anyukámék hitelét a házra, úgyhogy most itt állok tök egyedül társ, barátok, pénz és állás nélkül. Ötletek?

2012. jún. 15. 14:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Áh, ez 3 napja történt, eddig csak ágyban fekve sajnáltam magam. :) Most állok neki a munkakeresésnek, és kb 2 hét alatt találnom is kéne valamit, ami ilyen depressziós állapotban nem lesz könnyű.

A régi helyemre nem vennének vissza, de nem is mennék, mert csak még jobban kikészülnék idegileg.

2012. jún. 15. 15:31
 12/16 anonim ***** válasza:
Ahogy egy haláleset után is jót tesz, ha valaki lefoglalja magát (akár a temetés intézésével), ilyenkor is a munkaterápia a legjobb. Amíg dolgozol, addig se rágod magad és legalább időd is van. Amíg a lelked begyógyul és kész leszel egy új kapcsolatra, szerintem a pénzkeresés legyen a fő cél.
2012. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

a szüleid nem támogatnak? legalább lelkileg?

a közös barátaitok az ő pártjára álltak? valaki legalább melletted van és vígasztal?

amúgy miért hagyott el?!

2012. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nincs senkim, a barátaink az ő barátai voltak korábban, sz'al ez így nem játszik, a saját barátaim meg valahogy az évek során eltűntek, pedig én kerestem őket sokat, de irigyek voltak az életemre (jó állás, jó pasi, közös otthon, házasság, stb). A szüleim maximum lelkileg tudnának támogatni, de abból kb az lenne, hogy "olyan elviselhetetlen a természeted, persze hogy nem kellesz senkinek, itt vagy 27 évesen, sose lesz senkid."


Hogy miért hagyott el? Azt mondta a barátjaként szeret, nem szerelmes belém és sose volt az, és ő még túl fiatal, és meg akarja találni az igaz szerelmet.

2012. jún. 15. 17:32
 15/16 anonim ***** válasza:

hát úgy tűnik, teljesen padlóra küldött...

a lakás kié?

mi a francért kellett akkor neki esküvő?!

kb. tönkretette az életedet...

nagyon sajnállak, én is voltam hasonló helyzetben az esküvő előtt 1 hónappal, de aztán meggondolta magát/rájött, hogy..franc tudja. át tudom érezni.

ha az én barátnőm lennél, a vállamon kisírhatnád magad:(((

2012. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#15,


köszi, kedves vagy. De nem Ő tette tönkre az életemet, hanem én saját magam, ezzel tisztában vagyok. Hát van olyan, hogy azt hiszed, szeretsz valakit, csak idővel rájössz, hogy mégsem. Nekem kellett volna észrevennem, hogy valami nem kóser, dehát a szerelmes ember hülye.

De bízom abban, hogy ha innen sikerül felkelnem, akkor bármit túlélek. És itt a feltételes módon van a hangsúly, mert nem nagyon hiszek benne, hogy ezek után még nekem is lehet normális életem. (Talán meg sem érdemlem.) De azért igyekszem. :)

2012. jún. 15. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!