Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a gyerekeiteket?

Ti elengednétek a gyerekeiteket?

Figyelt kérdés
A lányom 14 éves, a fiam 12. Már jó pár éve elváltunk a férjemmel, ő már azóta kint lakik az USA-ban, van élettársa is. Nem váltunk el veszekedve, de nem vagyunk túl nagy beszélőviszonyban sem. A gyerekek évente egyszer látják, amikor hazajön látogatóba, olyankor arra az 1-2 hétre mindig nála vannak a gyerekek. Múltkor beszéltünk, és felhozta, hogy örülne neki, ha a gyerekek az egész július-augusztus nála töltenék Kaliforniában. Neki is lesz egy hosszabb szabadsága, az élettársa meg nem dolgozik, így nem lennének egyedül. Megkérdeztem a gyerekeket, ők persze azóta is be vannak zsongva, de azért ódzkodok kicsit, hogy mégiscsak egy számomra idegen nővel lennének, amíg az exférjem dolgozik, a nőci még olyan sokat nem is beszél magyarul, csak alapfokon. Bár a gyerekek elég jól beszélnek angolul, de mégis aggódok, de nem akarok a gonosz anyuka se lenni, aki nem engedi el őket.
2012. jún. 14. 21:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

(Sorry, de nagyobb a biztonság, mint Magyarországon!)


Nyugodtan engedd el! Nagy kaland lesz, csak épülni fognak az élményektől. A nyelvgyakorlási lehetőségre jobb terep nem is lehet.


Hasonló helyzetben vagyok, LA-ban van családi kapcsolat.

A honvágy majd természetes lesz, de ott a skype.

2012. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ők is Los Angelesbe mennek :)
2012. jún. 14. 22:30
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs miért aggódni, száz és száz élmény vár rájuk.:)

Jó utat nekik, érdemes a rövid átszállási időre is gondolni, mert a repülőút a gyötrően hosszú dolog.

Üdv,

2012. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

De jó lett volna ha az én anyukám is így gondolkozik! Én Egyiptomba mehettem volna 15 évesen de nem engedett :-((


Engedd őket nagyon jól fogják magukat érezni!

2012. jún. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Engedd el őket, csak beszéljetek rendszeresen telefonon, skype-on. Kérd meg őket, hogy rendszeresen küldjenek fotókat, hogy mit csinálnak, merre járnak. Neked is könnyebb lesz.
2012. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves anyuka!Szerintem nyugodtan engedd el őket!;-)

Istenem,én is hogy örülnék,ha ilyen lehetőségem lehetne...

16/L

2012. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!