Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek a 16 éves lányoto...

Elengednétek a 16 éves lányotokat minden hétvégén bulizni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 éves lány vagyok, nem járok bulizni, de szüleim engednének ha akarnám, mert szerintük ha tiltják akkor már csakazért is csinálja a gyerek...Van benne valami, nem egy lányról tudok aki simán hazduott valami hülyeséget és elment bulizni, aztán a szülőknek csak rossz volt...

Bár én max valami kompromisszummal engedném el, és ha normálisakkal normális helyre megy.

De te ismered a lányod, ha bízol benne és a társaságban akkor te is tudod hogy dönts, ha pedig nem, akkor ne engedd el, vagy csak ritkán és azt is valaminek a függvényében: pl jó jegy, vagy segít otthon takarítani

2012. máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
16 éves lányomat el szoktam engedni bulizni,de nem minden hétvégén.Azért a jóból is megárt a sok,és nem kell hogy 18 évesen teljesen kiégjen magából.
2012. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nincs gyerekem, sőt én is fiatal vagyok, de szerintem nem. Legfeljebb minden második héten, suli időben meg egy hónapban egyszer. Persze ez függ a tanulmányi átlagától és felelősségérzetétől is.
2012. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 barbuska válasza:
Attól függ milyen helyre megy...
2012. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen helyre jár, mennyire megbízható, mit csinál abban a buliban, ismerem-e a társaságát stb. Én ennyi idősen minden hétvégén jártam bulizni, tinidiszkó volt, soha nem ittam le magam, nem feküdtem le senkivel, és 11-re értem jöttek. Így simán, mikor szórakozzon, ha nem ennyi idősen.

Az éjszakába nem engedném el egyedül.

2012. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem elengedtek. De pl. én soha nem ittam buliban és a párommal mentem-jöttem.
2012. máj. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Helytől függene szerintem. Meg nem hetente, maximum nyáron, és csak jó helyre, de én inkább a 2-hetente/havonta megoldást választanám. Én sose igényeltem a bulit, havonta egyszer ha elmentem. Szerintem el is veszti a varázsát ha mindig megy az ember. Jó néha otthon ülni, filmet nézni ilyenek :)
2012. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
53%

SEMMI KÉPPEN NEM!

16 éves lány még ne járjon drog tanyára, ahol le is itathatják, valamit belekevernek az italába még ha az nem is alkohol, elrabolhatják, megverhetik és még sorolhatnám..

Járjon el délutánonként, vagy hétvégenként mozzni, meg vásárolgatni a barátokkal, de este a diszkóba..

Nekem ez a véleményem kicsit gondolkozz el szerintem rajta..

2012. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!