Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek azért lehet ilyen...

Szerintetek azért lehet ilyen rosszindulatú valaki, mert túlsúlyos? (anyósom)

Figyelt kérdés

Anyósomról van szó. Nem velem ilyen, hanem úgy általában az emberekkel, és a férjével.

Mindenben csak a rosszat látja,mindenkinek jobb nála.


Írok példákat:

Akármit veszünk neki az sza.r, nem jó, nem tetszik neki, legyen az egy mosogatószivacs, egy falióra, egy mosópor. Teljesen hétköznapi dolog.

Mindig panaszkodik, hogy ennek milyen jó, mert..., annak milyen jó, mert....

A férjéhez egy kedves szava nincs, pedig egy végtelenül jóindulatú és türelmes ember. Akármit csinál, mindenbe beleköt.Pl miért vagy kint a konyhába, amikor én is kint vagyok, tőled már enni se lehet. Minek vagy szabadságon, mennél dolgozni, legalább egyedül tudnék lenni.

Ha nem ad neki valaki igazat, akkor már vagy ordít, vagy mártírkodik.

Páromnak sütöttem tortát szülinapjára. Ő nem evett belőle napokig, neki akkor kellett volna, amikor már elfogyott.Mondtam neki, hogy nem állhat olyan sokáig, mert tejszínes és megromlik.

De nem! Ő mindenből akkor akar enni, amikor már nincs, amíg ott van, addig nem kell neki, amikor elfogyott, akkor meg jön azzal, hogy neki semmi nem jut.

Múltkor kipróbáltuk azt a módszert, hogy félretettük a részét,hetekig nem nyúlt hozzá, s már ki kellett dobni.

H felbont a férje egy bonbont, akkor sajnálja tőle, hogy előle mindent megeszik. Ha nem bontja fel, akkor képes addig tárolni, amíg lejár a szavatossága.


Pont olvastam, hogy a túlsúlyos embereknél alakulhat ki ilyen viselkedés! Ő 169 cm és 110 kg.

Szerintetek is ez lehet a baj? Vagy ti mit szólnátok ehhez a viselkedéshez?



2012. jún. 10. 14:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A tegnapi 17.13.-as vagyok.Nálunk ugyanez a helyzet,de én már nem hallgatom végig,azt mondom neki,hogy nem érdekel.
2012. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!