Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek ebbe a helyzetbe?

Belemennétek ebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés
Örököltem fél millió forintot, és párom azt akarja, hogy fizessük ki belőle az autóra felvett hitelt. De az autó az ő nevén van, és ha szakításra kerülne a sor, az autóhoz meg a bele fektetett pénzemhez nekem semmi közöm nem lenne. Nem vagyunk házasok, és ha történne vele egy véletlen baleset, mivel gyerekünk nincs, így az autót a szülei örökölnék, amihez nekem megint csak nem lenne semmi közöm. Ezért nem akarom kifizetni az autót. Ti mit csinálnátok a helyemben?
2012. jún. 10. 07:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Az ő autójához neked mi közöd van?? Nem a férjed, fizesse csak szépen továbbra ő...egyébként, ha te ajánlottad volna fel neki, akkor sem szabadna elfogadnia, így meg aztán...erről ennyit...
2012. jún. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
6 éve vagyunk együtt, én 31, ő 6 évvel idősebb nálam. Kíváncsi lennék, hogy ő fordított helyzetben mit csinálna.
2012. jún. 10. 09:31
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele. Megmondanám, hogy ha ez a pénz nem lenne, akkor is fizetnie kellene a hitelt valamiből, szóval nem. Tedd el, ki tudja, mikor jön jól.
2012. jún. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
30%
Ha írtok róla papírt mármint, hogy te kölcsön adsz neki fél milliót akkor én odaadnám, de papír nélkül nem !
2012. jún. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom, hogy juthat eszébe, hogy az ő autóját te fizesd ki. Ha házasok lennétek, az más.

Én még papírral sem. Ha valami történik köztetek, akkor szeretnél pereskedni? Mert ezek szerint nincs ennyi pénze.

Jó lesz neked tartaléknak szükség esetére.

2012. jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
65%
Normális, rendes papírral odaadnám, a mai világban már semmi sem biztos, főleg az emberi érzelem és természet...az a legváltozékonyabb.
2012. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó és ha elválnak útjaik, van papír, és elkezdődik a pereskedés, a bíróság jogosnak találja a követelést...ÉS???Ha nem fizet mi van?De tényleg..leültetik vele?Vagy mi?Azzal a kérdező biztos nem lesz beljebb..
2012. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
51%
De kifizettetik vele, olyan nincs hogy nem, mert az már bírósági végzés, nem hülyeségből léteznek a szerződések...
2012. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
75%

Mennyi van még vissza a hitelből? Mekkora összeg?

Én lehet egy részével segítenék neki, aztán a többit takarék gyanánt eltenném családalapítás idejére.

23N

2012. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
66%
Egyébként az is kérdés, hogy az évek alatt a párod segített-e be valamibe nagyobb összeggel, amit költhetett volna másra is!!Mert ha igen, akkor nem fair, hogy most nem adsz bele legalább egy kicsit..
2012. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!