Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki volt már ilyen helyzetbe?

Valaki volt már ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
17 évig abban a tudatban éltem hogy az igazi apám az aki felnevelt de csináltattunk egy DNS-tesztet és kiderült hogy ő nem a vér szerinti faterom...
2012. márc. 29. 11:54
 1/4 anonim válasza:
én 20éves koromban tudtam meg addig nem mondták el :) csak nálam annyival durvább ,hogy még ma sem tudom kik az igazi szüleim mert örökbe fogadtak
2012. márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán hogy jutott eszetekbe DNS tesztet csináltatni?


A helyedben elöször is a szüleimmel tisztáznam a dolgot, mert elöfordulhat, hogy az "apád" eddig is tudta, csak most szüksége volt bizonyitékra (Pl. válás, stb miatt).


Másrészt te tudod, hogy eddig mennyire érezted apádnak, ha ö nevelt fel, és kötödsz hozzá, akkor nem változik semmi, söt még több az érdeme, mint a bilógiai apának.

2012. márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második jól írja. Mindettől függetlenül ő az igazi apád, hiszen ő nevelt fel és szeretett, foglalkozott veled, míg az igazi ezek szerint feléd sem nézett. Az, hogy nem ő volt a spermadonor, csak egy dolog.


Én a dédimamámról halála után tudtam csak meg, hogy nem ő volt az "igazi", mert ő már évtizedekkel előtt meghalt és akit dédinek hittem, csak a második feleség volt. Ettől függetlenül semmi sem változott meg bennem, mert udom, hogy ő sütött nekem sütit és hagyta, hogy játszak a lógó bőrével. :) Ő volt az én igazi dédimamám.

2012. márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves 1. És téged érdekel, hogy kik a vér szerinti szüleid? Ugyan miért? Mit számít, hogy kinek a spermájából és petesejtjéből lettél, ha egyszer nem ők neveltek fel? Ugyanezt kérdezném a kérdezőtől is. Kit érdekel, hogy vérrokonod-e, ha ő volt melletted az elmúlt 17 évben?
2012. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!