Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz helyzetbe került ismerős...

Nehéz helyzetbe került ismerősömön hogyan lehetne segíteni?

Figyelt kérdés

Sürgősen(holnap reggelig) pénzt kell szerezzen, egy része meg is van (én is segítettem ahogy tudtam) de még 10 ezer híja van. Mit tanácsoltok, ami rövid időn belül megvan? Vasárnap estefelé,legkésőbb hétfőn kap pénzt..

Gondoltam arra hogy adja el az értékeit, zálogba ékszert stb, de az nincs neki, ami meg van és talán ér valamit, azt nem lehet ilyen szűkös határidőn belül eladni.


2011. dec. 16. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mire kell neki a zsé?
2011. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy rosszhírű emberben bízott meg és miatta őt szedték elő a srác tartozásaiért. Mire már rájött milyen rossz körökben mozog a haverja, addigra nyakába zúdult az adósság. Most kell neki kifizetni. Egyébként van munkája, rendesen eljár, csakhát ezt most muszáj kifizesse és ott nem értik meg hogy 2 nap múlva lesz csak pénz...
2011. dec. 16. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Hát ha egy 10 ezrest felrak tippmixen a


Bayern - Köln H

Norvégia - Spanyolország (női kézi) H

Benfica - Rio Ave H


-ra


akkor elég nagy valószínűséggel, holnapra 20 ezre lesz a 10-ből. Én ezt csinálom ma. Jobbat nem tudok kitalálni.

2011. dec. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod egyszerű, ha nem az ő tartozása, menjen a rendőrségre, hogy fenyegetik. Nem kell izgulni, ha a rendőrök veszik kézbe az ügyet, nem lesz baja. Véletlenül se fizessen.
2011. dec. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Adj kölcsön neki egy tizest.

Már ha tényleg az ismerősöd van sz.rban és nem te.

2011. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bayern 3-0

Benfica jelenleg 4-1 ez már nem lesz iksz

2011. dec. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, úgy néz ki, hogy az én tippem jónak bizonyult volna, már lenne 10 ezre pluszba.
2011. dec. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hívjátok ki a Providentet
2011. dec. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!