Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vezet egy nő szívéhez a...

Hol vezet egy nő szívéhez a legrövidebb út?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársnőm, aki egy földre szállt angyal. Olyan szelíd természetű, mindig segít a bajbajutottakon, és a mosolya... az valami földöntúli.


Szeretném megszerezni mindenáron ezt a csodát.

Szóval mit lehet bevetni egy ilyen tüneménnyel szemben?

(van riválisom is)


2012. jún. 9. 17:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
37%

"Szóval ha egy férfi akarja elhódítani a nőt a párjától, az oké, de ha egy nő írta volna ki ugyanezt, akkor ő egy ringyó lenne.

Kérdező, a nő foglalt. Szállj le róla."


Egy igazi férfi megszerzi azt amit akar.Ha kell megküzd azért a nőért.Azé lesz aki ügyesebb , okosabb , jobb.Ahogy mondani szokás az erősebb kutya b@szik.

2012. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
38%
A baratnom ferje evekig udvarolt es art. A kitartas fonts lehet, de leg nagyon oszinte magadhoz, ne csak a dig kelljen, amig megszerzed.
2012. jún. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Nem mondok le róla. Még egy ilyen nő nincs a földön!

De sajnos a barátjától csak szépen finoman lehet elhódítani, mert szereti.

Még nem tudja, hogy én a legjobb vagyok a számára :D

2012. jún. 9. 18:25
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

A rózsacsokros ötletet én írtam, mondjuk arra gondolva, hogy a futárszolgálat a munkahelyre viszi.


De mondd: nem vagy te egy kicsit beképzelt?

Ha szemmel látható, hogy a mostani barátjával jól megvannak, boldogok, stb. akkor miért akarsz belerondítani?

2012. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Mer ilyen nő nem nő minden bokorban!

Nem láttátok, de ő egy személyben übereli az összes kolléganőket. Őt keretem egész idáig.

Minden megvan benne amit csak kívánatok. Okos, szép, nem néz le senkit, kissé talán alázatos is, de ez nála nagyon bájos. Ő nem pletykálkodik a többi lánnyal, mindig percíz a munkájába, ha egy kolléga bajba jut vagy hibázik, akkor nem rúg belé még egy nagyot, hanem segít neki úgy, hogy a saját szabadidejéből vesz vett. Van benne egy egészséges önzetlenség is.


Egyszóval ő a tökéletes. Tudom. És más nekem nem kell.

2012. jún. 9. 18:34
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő tökéletes, akkor biztos jól választott!


Szerintem ennyi erővel Angelina Jolie-ért is versenybe szállhatnál Brad Pitt ellenében!

2012. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
52%

egy dologgal szerezhetsz meg ilyen nőt. ha benned is megvannak ezek a tulajdonságok és vagy ugyanolyan, vagy mégjobb vagy nála.

mert aki önzetlen, segítőkész, egy földreszállt angyal az nem harap a pénzre, a sikert máshoz értelmezi és értékeli mint a legtöbben és egy rózsa, szép szó nem fogja levenni a lábáról.

az veszi le a lábáról ha te is segítesz a bajbajutottakon, szelíd vagy és látszatra úgy viszonyulsz hozzá, mint 1 baráthoz. csak semmi célozgatás! ha az ő barátja nem ilyen jólelkű, előbb-utóbb úgyis szétmennek és ő majd ahhoz megy vígasztalódni aki hozzá hasonló.

zsák a foltját ugye

2012. jún. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
szerintem a tüdő vénáin keresztül,szóval egy jó hosszú nyelves puszi a kérdés nyitja
2012. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a csajt. Foglalt, ennyi.
2012. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Amíg először olvastalak, csak az jutott eszembe, hogy hányok az ömlengős stílusodtól.

Aztán ahogy a kommentjeidig eljutottam, már az is, hogy önző, beképzelt, és szánalmas egy ember vagy, tuti irritálnál ha ismernélek.

Felfogod hogy boldog az a lány?! Hidd el, nem te kellesz neki...

2012. jún. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!