Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Koppantál már nagyot miután...

Koppantál már nagyot miután megláttál egy nőt smink nélkül? Nők válaszára is kíváncsi lennék!

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 23:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A "világszépnek" kikiáltott Gregor Bernikét láttam egyszer smink nélkül. Borzalmas volt.
2012. júl. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Koppantam az túlzás. Legfeljebb megállapítottam, hogy jobban is nézett már ki. Ez olyan kérdés, hogy koppantál-e már nagyot, amikor megláttad milyen kicsi egy férfinek.
2012. júl. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
43%
Volt mikor meglepődtem bizony...van egy ismerősöm aki kozmetikus, a barátja pedig fotós. És természetesen rengeteg fotó készült már a csajról ahol ilyen meg olyan gyönyörű, tökéletes smink, tökéletes haj, szexi fehérnemű vagy éppen a legdivatosabb ruhák...plusz...irdatlan mennyiségű photoshop. Ég és föld a különbség a fotós énje és a valódi énje között...amikor egyszer láttam élőben akkor csak a nyakában lógó "neves" nyakláncról ismertem fel, hogy hát ő lehet az...pattanásos, szeplős arc, csapzott haj, ódivatú ruha, nagyon durva volt. Mindig elképedek mikor olvasom a képei alatt lévő ilyen gyönyörű vagy, olyan csodaszép vagy kommenteket...és a legtöbb társasági eseményre talpig sminkben érkezik. Nem tudom...nekem ez már sok. Nálam a smink a szemöldök szedés-festést és szempillafestést jelenti, amit kozmetikus végez havonta egyszer és otthon már nincs rá gondom. Inkább az arctisztításra és sok víz fogyasztásra figyelek oda, hogy alapozó nélkül is tiszta egyenletes és szép legyen a bőröm. Plusz napozni szoktam mert hullafehér vagyok:) Így legalább mindenki megismer az utcán...
2012. júl. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
82%

Én a saját barátnőmön lepődtem meg. Mindnig nagyon erősen sminkel, meg állandóan fotózzák, szall a képei tökéletesek, a való életben sem csúnya.

Egyszer reggel találkoztunk, s én elmentem mellette, nem ismertem fel. Nagyon rosszul éreztem magam, de egyáltalán nem hasonlitott magára: hófehér pattanásos és szeplős bőr, hatalmas szem alatti táskák, olyan pici volt a szeme, mint egy mandzsettagomb.

2012. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
73%

Ismertem egy nőt, aki mindig csinosan jelent meg, szolid sminkben. Tipp-topp kis nő volt, még szépnek is mondanám. Egyszer valamiért összefutottam a pasijával az utcán és én sem tudtam előre, de bementünk a lakásba, ahol megláttam az előbb említett nőt smink nélkül. Kicsit nagyot csalódtam benne. Ő kellemetlenül érezte magát, mert nem szóltam előre. Persze, nem mondta, de éreztem rajta.


Egy másik csajnál, akit szintén sminkkel ismertem meg, alvás után felkeltünk és miután kijött a fürdőből, néztem nagyot (rá). Rögtön levette, hogy mi a szitu, mondta is, hogy világít a szeme. :-D


Egy másik barátnőm nem festette magát, egyszer egy buliba mégis úgy ment el, hogy kihúzta feketére a szemét. Utána mondtam is neki, hogy tegye gyakrabban.


A nőket így szoktuk meg, nincs ebben semmi kivetnivaló! Bármit kifestünk, átfestünk, más karaktert kölcsönöz neki. Ez nem újkeletű dolog. Egy férfit is át lehet változtatni nővé, smink/paróka/ruha, úgy hogy rá sem lehet ismerni. A nők meg, köztudott, hogy szeretik az ilyen "csilivili" dolgokat, mint pld. körömlakk, műköröm, smink, flitteres ruhák, fülbevalók etc. Ez hozzájuk tartozik, ezért nők a nők. Mi, férfiak, az egyszerű öltözködésre törekszünk, de a Nőket meg így szeretjük, ahogy vannak. Nem?


Van egy mondás: "A férfi abba szeret bele amit lát, a nő pedig abba amit hall. Ezért hazudnak a férfiak, és ezért festik magukat a nők". :) Ez mennyire talál!!!


A mostani barátnőm nem festi magát. Már kértem, hogy néha tegye meg. Őt így szoktam meg.

2012. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

A magyartanárnőm mindig erősen sminkelt. Egyszer osztálykiránduláson megláttam az arcát, reggel. Azt mondta, hogy mindig festi magát, mert smink nélkül "meztelen" az arca.


Soha nem sminkelek. Csúnya vagyok, és ezen nemigen lehet változtatni. Belül vagyok szép - csak ez keveseket érdekel, a férjemen kívül.

2012. júl. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
A férjed valamiért kezdeményezett Nálad. Rögtön belülről nézett vagy társkeresőn ismerkedtetek meg?
2012. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!