Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Koppantál már nagyot miután...

Koppantál már nagyot miután megláttál egy nőt smink nélkül? Nők válaszára is kíváncsi lennék!

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 23:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
32%

Igen,nem is egyszer.Olyan hogy természetes szépség már nincs is mert mindenkin van vagy 100kg-os kencefice


Hát igen,ezt műveli a média az emberekkel,elhiteti velük hogy csak ilyen eszközökkel lehet valaki szép

2012. jún. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
94%

Igen. Két jó barátnőm van, mindkettőjüknél megvolt ez. Mindig sminkelnek és nagyon szépek, amúgy smink nélkül is. De amikor először láttam őket, alig ismertem rájuk. Főleg az volt fura, hogy mintha eltűnt volna a szemük.

Apukám mondta még régebben, hogy egy kolléganőjével járt így, valami többnapos csapatépítés volt, és este a folyosón összefutottak, és nem ismert rá. A nő mindig feltűnő jelenség volt, de amikor meglátta smink nélkül, kiderült hogy totál jellegtelen.


Én ezért nem sminkelek minden nap. Inkább szokjanak meg smink nélkül az ismerőseim, és döbbenjenek rá néha, hogy mennyire jól nézek ki, ha kifestem magam, minthogy ne ismerjenek rám, ha egyszer smink nélkül látnak :)

2012. jún. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Én pont emiatt nem sminkelek úgy gondolom, hogy ha egy pasi így lát teljes valójában, ahogy kinézek akkor semmilyen meglepetés nem érheti nem árultam zsákbamacskát sőt az ismerőseim akkor lepődnek meg ha kivagyok festve! Egyébként van egy vicces sztorim az egyik barátnőmnek elég kicsi melle van és ezt úgy próbálta leplezni, h zoknit meg amit tudott betett, hogy nagyobbnak tűnjön hát a haverom, aki a csajjal kavart kicsit kiakadt mikor a lényegre tértek és ahogy mondta nem is érti a nőket, hogy miért kell ez a tonna smink meg minden, amivel csak kiábrándítják a pasikat hiszen szó szerint csak eltorzítják magukat persze az igényes öltözködés és smink fontos egy nő esetében, de szerintem a határokat meg kéne húzni!
2012. jún. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

annyira nem volt nagy koppanás, de persze. ezért (is) érdemes osztálykirándulásra járni. amúgy 4 évig koleszos voltam, szóval viszonylag hozzá vagyok szokva ezekhez :)


egyébként az előzővel (vagy azelőtti?) értek egyet, én is azért nem sminkelek, mert így megszoknak, egyesek még szépnek is tartanak, aztán ha valami buliban vagy ünnepségen meglátnak sminkben, az csak pozitív változást jelent. meg amúgy is, sötétebb tónusú bőröm meg erősen fekete szempillám van, szóval értelme sincs sminkelni, alig látszik rajtam valami. a múltkor tettem fel egy kis sminket (szemceruza, szempillaspirál), és a barátom megkérdezte, hogy most látnia kéne-e valami változást :)

2012. jún. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

igen egyszer a tévéből

a Gál Noémi időjárásmondó nénit láttam smink nélkül

elég rémisztő volt, egyébként is nekem tenyérbe mászó kis hölgy

2012. jún. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
81%

Aki engem látna az szerintem kiszaladna a világból.

Az arcom falfehér, a szemeim alatt a kialvatlanságtól bőröndök és sötét karikák vannak.

Ha egy kis púdert és szempillaspirált használok, már jobb a helyzet :D

2012. jún. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
46%
én is pont ezért nem sminkelek, hogy ne okozzak csalódást. így különleges alkalmakra marad a sminkelés (esküvő, buli, party) ahol nagyot tudok "ütni" az exklúzív megjelenésemmel, de hétköznapra semmiképp. Hülyén hangzik, de érzem ahogy a márkás alapozó a bőrömre nehezedik..Nálam a "smink": a kiszedett szemöldök, a tartós pillafestés a kozmetikusnál, labello, hidratálókrém, rózsaszín körömlakk..Ennyi..Anyám barátnői 10-20 évvel idősebbnek néznek ki a valós koruknál, ők mindennap lekenték magukat, és már nem mernek smink nélkül mutatkozni, anyám sosem használt semmit és ránctalan szinte, letagad vagy 10 évet.
2012. jún. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
65%
Egyik osztálytársam minden nap sminkelte magát,nagyon fiatalon kezdte.Egyik reggel elkésett és nem volt ideje sminkelni.Brutálisan nézett ki, a bőre teljesen tönkre ment a rengeteg sminktől és elég gáz volt.
2012. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
68%

Sosem festettem magam.

27/N

2012. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

nem rakok magamra 3 kiló vakolatot, mi több, alapozót sztem soha nem használtam még, de ha nincs rajtam szempillaspirál és szemceruza, akkor nem adnák ki a boltban a piát, hiába vagyok 24 :)

és magamnak sem nagyon tetszem, nem érzem jól magam.

szóval nálam a smink nélkül még a szemetet se... törvény uralkodik :)


inkább azokat irigylem, akik smink nélkül is szépek, sminkkel meg egyenesen gyönyörűek.

nekem az alapállapot a festett szem, ennél csak rondább tudok lenni ha lemosom, de szebb még sosem voltam, akármit kenhettek rám.


ennyi bőven elég, de csak így érzem magamat teljesnek. anno, mikor összejöttem valakivel, és nálam aludt, akkor nem mostam le, nehogy reggel lehányjon szegény :) aztán amikor komolyra fordult a dolog, akkor már elhittem neki, h smink nélkül is tetszem, és onnantól randán is merek mutatkozni előtte :)

2012. jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!