Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Koppantál már nagyot miután...

Koppantál már nagyot miután megláttál egy nőt smink nélkül? Nők válaszára is kíváncsi lennék!

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 23:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
ja, tőlem megkérdezték h beteg vagyok-e...aztán csak nem volt rajtam semmi smink...
2012. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

Göndör hajam van, úgyhogy én extrán érdekes látványt nyújtok reggel. A párnám a fodrászom :)

Ha nagyon fészkelődök alvás közben, akkor reggel úgy nézek ki, mint egy oroszlán, ami a konnektorba nyúlt...

2012. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Igen.Kb 20 éve megismertem egy nagyon dekoratív nőt,éppen várandós volt,de minden rendben volt mindig,smink-frizura-öltözék-nem volt természetellenes, a kor divatjának volt megfelelő.Egyszer nagyon fontos ügyben váratlanul kellett felkeresnem a lakásán-fél évvel volt szülés után-és nem ismertem meg.Egy szürke egér nyitott ajtót,abszolút.
2012. jún. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Tinikoromban elég fiúsan öltöző lány voltam, de hosszú hajjal. Egyszer egy bácsi a buszon rosszallóan rámnézett, és mormogva megjegyezte, hogy ezek a mai fiúk úgy néznek ki, mint egy nő...
2012. jún. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
ja, magamat. totál albínó vagyok smink nélkül
2012. jún. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

" Tinikoromban elég fiúsan öltöző lány voltam, de hosszú hajjal. Egyszer egy bácsi a buszon rosszallóan rámnézett, és mormogva megjegyezte, hogy ezek a mai fiúk úgy néznek ki, mint egy nő..."


Ezen elkezdtem visítani a röhögéstől így este:DDD köszi!:DDDD

és köszönöm a válaszokat:)

2012. jún. 1. 23:40
 7/27 anonim ***** válasza:
38%
Egyszer felébredtem éjszaka, ránéztem a mellettem fekvő nőre, elkezdtem vehemensen közeledni felé, mivel rámjött a kangörcs. De ő ezt nem díjazta, gondolom aludni akart tovább, ezért fejbevágott az ébresztőórával, amelyik össze is tört.
2012. jún. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát rám is nagy hatással volt, utána egy darabig igyekeztem pár fokkal lányosabbnak tűnni, bár sminket a mai napig nem használok, azóta nem néztek (még) fiúnak :))


Amúgy Kazincbarcikán dolgozik Kalauz Bácsinéni, a húgaimmal neveztük el így, elég gyakran láttuk a vonatból, ahogy az állomás peronján mászkált, de a mai napig nem tudjuk eldönteni a nemét, örök vitáink tárgya... Ápolt, hosszú, szőkés haja van, alkata vékony, az arca meg "uniszex". Aki környékbeli, és tudja a választ, ne tartsa magában, mert életünk egyik nagy dilemmája :D

2012. jún. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

azok koppannának akik engem látnának egyszer smink nélkül

én is albínó vagyok

2012. jún. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam mikor nem volt smink, megkérdezték, hogy meghalt-e valakim. Igazából az a baj, hogy nagyon fehér az arcom, karikás a szemem és egy árnyalattal sötétebb alapozóval, barnás pirosítóval, meg szempillaspirállal máris sokat javítok a helyzeten. Én így érzem jól magam, nem hiszem, hogy annyira ronda lennék smink nélkül, mert a vonásaim ugyanazok, de pár trükkel élettel telibb, vidámabb arcot varázsolok.

Egyébként másnál már előfordult, hogy baromi nagyot csalódtam, mondjuk annál furább a kontraszt, aki alapból bazi sok sminket használ.

2012. jún. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!