Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok és egyszerüen...

20 éves vagyok és egyszerüen nincsenek barátaim! Van olyan, aki hasonlo helyzetben van?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 17:38
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok! :'(
2010. febr. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim válasza:
100%

Nekem sincsenek igaziak.. Suliba elvagyunk, de amikor kérdezem őket, hogy menjünk valahova pl. hétvégén, akkor mindíg találnak vmi kifogást. Egyikkel pl 1 héttel előre megbeszéltük, hogy megyünk westendbe, aztán talált kifogást de mondta, hogy jövőhéten ráér... Ma van az a jövőhét és megint talált kifogást... Vajon mit mondott? Majd jövőhéten elmegyünk ^^ -.-

Ráadásul, akit a legjobb barátomnak tartottam (lány), akinek mindent elmondtam és ő is nekem, szal vele is ccsak msnen beszélek, 6 hónapja hívom minden héten egy talira, ő is talál mindíg kifogást.. És amikor pl a barátainál van, akkor meg olyan lekezelően bánik velem, mint valami értelmi fogyatékossal.

Ezek nem igazi barátok..Vagy azok?


Budapestiek, és környékiek írjatok priviben, szívesen barátkoznék. 15/F

2010. febr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim válasza:
100%
Esetleg valaki Szlovákiából?
2010. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim válasza:
100%
Nálam csak addig voltak a barátok mig volt pénzem, most mikor nincs (munkahely megszűnés, apeh stb)nem is ismernek. Ez van nem nagyon izgat, időm nagy részét munkával tőltöm ,igy hát nem igazán hiányoznak, de persze nem zárkozom el semmi elől. Majd csak lesz vhogy.
2010. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
61%
Nekem sincsenek barátaim.És most,hogy külföldre költöztünk nem is lesznek egy darabig,amíg nem tanulok meg valamilyen nyelven.Engem is mindig kihasználtak a régi barátnőim,aztán meg a hátam mögött kibeszéltek.
2010. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim válasza:
100%

Sárospatak környékéről valaki?

22/F

2010. márc. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim válasza:
100%
Valaki nem írna nekem? Én is olyan egyedül vagyok!!
2010. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim válasza:
Nekem sincsenek. 20/l :(
2010. jún. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim válasza:
40%
Ha ilyen sok embernek nincs barátja akkor miért nem küldtök egymásnak PÜ-eket? Itt a lehetőség barátokat szerezni. Ne várjatok a sült galambra.
2010. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek, és amióta főiskolára járok, távol attól a várostól, ahol azelőtt laktam, csak rosszabb a helyzet... :( Ez így nagyon nehéz... De most legalább az vigasztal, hogy nem vagyok egyedül X'D Az az igazság, nem is tudom, hogy hol kellene hasonló korú barátokat keresnem... Nem nagyon járok sehova :S Gondoltam, hogy most nyáron kellene kezdenem magammal vmit, beiratkozni vmi táncra/sportra vagy bármire, de nem tudom, lenne-e értelme. Alapból elég visszahúzódó vagyok, bár sztem ha sikerülne összebarátkozni vki olyannal, aki nagyon szimpatikus és meg tudok bízni benne, tudnék más is lenne :)
2010. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!