Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma meg kellene tanulnom...

Ma meg kellene tanulnom (elolvasnom) kb.300 oldalt. De egyszerűen annyira ideges vagyok, hogy nem megy. Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ti mit csináltatok/csinálnátok hasonló helyzetben?Mit egyek vagy igyak vagy mit csináljak?Muszáj még MA elolvasnom azt a 300 oldalt...Ahogy próbálok olvasni, mindig elkezdek másra gondolni, mert nagyon ideges vagyok,aggódok egy csomó dolog miatt...
2009. szept. 14. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokszor én is éreztem már hasonlót, ha az utolsó pillanatra hagytam valami fontosat, és akkor jött a sterssz. Szerintem az első ilyenkor, hogy rakj rendet magad körül, hogy legalább a komfortérzet a helyén legyen. Aztán hajrá! Legalább kezdd el, néha tarts szünetet, aztán csak eljutsz valameddig. Még mindig jobb mintha semmit se olvastál volna.. És legalább tudod, hogy legközelebb nem szabad az utolsó pillanatra hagyni, ha ennyire lelkizel..
2009. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a számítógépen fórumozol, úgy tuti nem fogsz a 300 oldallal végezni...


Kapcsold ki a gépet, ülj neki a könyvnek és hajrá! :D


Semmi mást ne csinálj, míg a végére nem érsz, zárd be az ajtód, tegyél előre mindent magad köré (ennivaló, innivaló), kapcsolj ki rádiót, TV-t!


MA adták fel ezt a 300 oldalt, hogy holnapra el kell olvasni???... Ezt nehezen hiszem. :[

2009. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem,de szerelmi ügy miatt lettem rosszul:(
2009. szept. 14. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!