Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisöcsém füvezést tervez a...

Kisöcsém füvezést tervez a hétvégére. Köpjem, vagy fedezzek?

Figyelt kérdés

16 éves öcsém van. Két évvel vagyok nála idősebb, és nagyon jól kijövünk egymással. Kölcsönös bizalom, Tud rólam mindent, én is Róla, rengeteg közös baromság, stb...

A füvezés gondolatával viszont nem vagyok kibékülve: 1.nem tudom honnan szerezte, 2. egyre rendszeresebben mesél róla 3. hétvégén srácokkal egy kis házban lenne a party, semmi felügyelet, ha baj van.

Fedezem, mindig, de most úgy érzem messze ment. Ha baja lesz és én tudok róla, és nem szóltam ritka szarul érezném magam.

Ha szólok legalább egy szülőnek, valószínű megromlik a kapcsoltunk, de legalább tuti nem kerül bajba. Ezen kívül ha én ennyire 'megszívatom'- ahogy Ő mondta -akkor Ő is kitálalja az én baromságaim...ergo rossz viszony a szülőkkel is.

Kérdésem: A biztonságáért feldobnátok, ha nagyon megharagudna, esetleg megromolna a viszonyotok is, vagy inkább nem köptök és bíztok benne, csak nem lesz baja?


U.i: nem érdekelnek az olyan kommentek, amibe leírjátok, hogy a fűtől semmi bajod nem lehet. Hangsúlyozom, nem tudja pontosan mit vett és hallottam már sztorikat, hogy valaki füvet vásárolt, ismeretlen dílertől olcsón és csúnyán végezte.

Másik, Ne tizenévesek írjanak, kicsit tapasztaltabb emberekre lennék kíváncsi, egyébként megbeszéltem volna a padtársammal.

Köszönöm!

18L


2012. máj. 29. 15:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A baj ott van hogy ha beköpöd akkor is meg fogja csinalni,csak akkor iugy hogy már te sem fogsz tudni róla...valahogy masképp probalj meg hatni rá.
2012. máj. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ismered a szüleid ők hogy reagálnának?


Falaztam öcsinek,nálam volt a fű mert haza se merte vinni és egyik haverja sem válallta be hogy hazaviszi.Végül anyuék megtudták.Nem lett belőle gond,én tudositottam őket majd később öcsi is bevalotta a dolgot.8éve probálta ki,évente egyszer még sziv a haverokal és ennyi.Soha nem nyomtam neki a szokásos szöveget mert azzal csak azt értem volna el vele hogy nem tudtam volna meg ha máshoz is nyúl.Szerencsére beszaribb annál hogy mást is kiprobáljon.

2012. máj. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
inkább adtad volna nekem azt a 2g-t...
2012. máj. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
szerintem ne köpd be.. ha akarja ígyis-úgyis kipróbálja, max nem szól neked..
2012. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy még nem füvezett? Ha beköpöd megromlik a kapcsolatotok és többet semmit sem mond el, arra mérget vehetsz. Egy év múlva pl. vagy fél enyhül a szülők haragja és elengedik megint mindenfelé... viszont ő neked nem mondd el semmit sem továbbra sem, akkor mi lesz? Próbáld meg te lebeszélni inkább csak négyszemközt.
2012. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!