Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisöcsém füvezést tervez a...

Kisöcsém füvezést tervez a hétvégére. Köpjem, vagy fedezzek?

Figyelt kérdés

16 éves öcsém van. Két évvel vagyok nála idősebb, és nagyon jól kijövünk egymással. Kölcsönös bizalom, Tud rólam mindent, én is Róla, rengeteg közös baromság, stb...

A füvezés gondolatával viszont nem vagyok kibékülve: 1.nem tudom honnan szerezte, 2. egyre rendszeresebben mesél róla 3. hétvégén srácokkal egy kis házban lenne a party, semmi felügyelet, ha baj van.

Fedezem, mindig, de most úgy érzem messze ment. Ha baja lesz és én tudok róla, és nem szóltam ritka szarul érezném magam.

Ha szólok legalább egy szülőnek, valószínű megromlik a kapcsoltunk, de legalább tuti nem kerül bajba. Ezen kívül ha én ennyire 'megszívatom'- ahogy Ő mondta -akkor Ő is kitálalja az én baromságaim...ergo rossz viszony a szülőkkel is.

Kérdésem: A biztonságáért feldobnátok, ha nagyon megharagudna, esetleg megromolna a viszonyotok is, vagy inkább nem köptök és bíztok benne, csak nem lesz baja?


U.i: nem érdekelnek az olyan kommentek, amibe leírjátok, hogy a fűtől semmi bajod nem lehet. Hangsúlyozom, nem tudja pontosan mit vett és hallottam már sztorikat, hogy valaki füvet vásárolt, ismeretlen dílertől olcsón és csúnyán végezte.

Másik, Ne tizenévesek írjanak, kicsit tapasztaltabb emberekre lennék kíváncsi, egyébként megbeszéltem volna a padtársammal.

Köszönöm!

18L


2012. máj. 29. 15:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
26%
Eltúlzod. A sörösdobozt is lehúzod a klotyón?
2012. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nyugodtan köpdbe anyádéknak.Ma még csak kicsi fű holnap kitudja mi.Mindent neked se mond el csak a füves haverjainak.Ne áltasd magad,rossz irányba fognak menni a dolgok ha falazol.Az ő érdeke és a családodé a fejére koppintsanak.
2012. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül lesz belőle egy füves hülyegyerek, én is kipróbáltam annak idején, meg a bogyót is, de egyikből sem lett rendszer. Kíváncsi az ember, őrültségeket csinálunk, de nem kell mindig a legrosszabbra gondolni
2012. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

szia! szerintem is menj el vele a hétvégi partyba, legalább lesz egy kis felügyelet. Köpni ne köpj, mert tényleg két szék közül a padlóra esel. Szerintem csak kíváncsi és később nem fog rászokni, te is rendes srácnak tűnsz, gondolom a tesód sem egy félhülye drogos koronitás zombi. Úgyhogy hagyd megtapasztalni neki, amit meg kell. Minden baklövését nem fogod tudni később sem

megakadályozni.

23/L

2012. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
és mi lenne ha elmennél vele?
2012. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
34%
Semmi baja nem lesz, ha szív egy joint-ot... Max rájön, h nem akkora flash és hagyja a fenébe.
2012. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

ha két évvel idősebb lenne, akkor is így anyáskodnál felette?

én 18 voltam, mikor először szívtam, ugyanilyen korú osztálytársakkal. semmi bajom nem lett, ők már jobban benne voltak a témában mint én.

vigyáztak rám, segítettek ha gáz volt. elmondták, h mit fogok érezni, mit csináljak vész esetén.


nem lehetsz ott mindig mellette...

2012. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el vele a buliba, hogy ha netán baj lenne, ott legyél vele.
2012. máj. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
ha rendes nikotinos cigiről lenne szó, akkor is így megijednél? mert az sokkal addiktívabb, csak azt természetesnek tartják, a fű meg jaj de félelmetes...
2012. máj. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Had füvezzen....Ha beköpöd,akkor is kipróbálja,csak nem most,hanem majd máskor.
2012. máj. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!