Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korig gáz a babysitt...

Hány éves korig gáz a babysitter gyerek mellé? Még ha csak egy unokatesó is a hétvégére?

Figyelt kérdés
15f
2012. máj. 24. 20:24
 1/6 Pityeeesz ***** válasza:
97%
Nem tudom, én már 8 éves koromban is meg voltam itthon egyedül. Bár 13-14 évesen mit meg nem adtam volna egy nemrokon nagymellű bébisitterért :DDD
2012. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem 9 évesen hagytak először otthon egyedül.Előtte mindig vigyázott rám valaki.
2012. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha magadról van szó, az már azért gáz. egy 15 éves srác legyen már el egyedül, még akár egész hétvégére is, ha van neki kaja készítve, azt csak fel tudja melegíteni.
2012. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8 évesen hagytak először otthon pár órára. El kellett mennem a húgomért óvodába, otthon volt kaja, csak meg kellett melegíteni. Előtte kiokítottak a szüleim, hogy mit kell csinálni, ha betörő van, tűz van stb. Ajtót csak akkor lehetett kinyitni, ha a kukucskálón kinéztem és ismertem azt a személyt.
2012. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyén függő, engem 10évesen simán egyedül hagytak hétvégére, de pl unokatesóhoz még 17 éves korában is szereztek felügyeletet /és még most - 7évvel később - sem ártana neki :) /
2012. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már kb 10-11 évesen egyedül vigyáztam az unokahúgomra
2012. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!