Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az emberek...

Miért van az hogy az emberek kíváncsiak mások életére? Miért nem tudnak törődni a sajátjukkal? Csak engem idegesít ennyire hogy hülyék az emberek?

Figyelt kérdés

Elegem van abból hogy állandóan megállítanak az emberek és az én magán életemről kérdezősködnek.

Félre síklott az életem és ez úgy látszik tetszik néhány embernek..Mindenkinek van saját szennyese,azt teregesse!!



2012. máj. 29. 12:53
1 2
 11/12 anonim válasza:
A Suliban is a haverommal az udvaron beszélgetünk titkokról hogy jobban érezük magunkat és egymásban megbizunk és folyton elkezdik miröl beszélünk mi kedvesen megkérjük hogy ojanról amiröl nagyon nincs közötök kérlek szépen menyetek ell igy kedvesen ne hogy lázadjanak és azért se hagynak békén idegesitenek követnek stb.
2012. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 pyetro válasza:
Mert unalmasak egyedül, párba verődnek még unalmasabbak, aztán elkezdenek másokkal foglalkozni mert a saját életük annyira nevetséges és szánalmas, hogy kár vele az időt pocsékolni
2020. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!