Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én kezdeményezzek vagy várjak...

Én kezdeményezzek vagy várjak amíg a nagyszüleim kíváncsiak lesznek rá?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátommal. A nagyszüleim még nem ismerik (anyai ágon). Egyszer voltak itt nyáron, de a barátom akkor nem ért rá, így nem tudtam bemutatni nekik. Azóta a nagyszüleim nem jártak nálunk, én minden héten megyek ebédre hozzájuk. Múlt vasárnap az egész családot meghívta (azaz 3unkat). Szeretném, ha a legközelebbi ebédnél ő is ott lehetne. Nem tudom, hogy én ugorjak fel vele, vagy célozgassak rá? A nagyszüleim legközelebb dec elején jönnek, de az sem biztos. Már sokat beszéltem nekik róla, hogy voltunk nyaralni, ő főz hétvégenként stb. (A mamámék elég konzervatívok, tehát szerintük 18 évesen gáz, hogy tangát hordok.) Várjak rájuk, vagy lépjek én?
2009. okt. 14. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ebédnél mondd el nyugodtan hogy van barátod,és be akarod nekik mutatni:) Mondhatod így is:

Nagyi,tudod(képzeld),van barátom,és szeretném nektek bemutatni valamelyik nap.Mit szóltok hozzá? Nagyon szeretem,ő is szeret engem,és fél éve együtt vagyunk.

Valami ilyesmi:) Sok sikert!

2009. okt. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már próbáltam. Anyus is célozgatott rá, egyszerűen nem reagáltak rá. Amikor rákérdeztem, hogy mi lenne ha 4en mennénk, azt mondta, most ne, mert rosszul érzi magát. (5 emberre tud főzni, de 6ra nem..érdekes..)
2009. okt. 14. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer csak ugorjatok be hozzájuk. Vigyél nekik sütit, amit te sütöttél. Ne legyetek sokáig, csak pár percet, aztán hátha következő alkalommal már elhívják őt is.
2009. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én azt szeretném, ha nekik jutna eszébe, hogy meghívják a barátomat.
2009. okt. 14. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, akkor meg is válaszoltad a saját kérdésed! :)

Remélem minél hamarab sikerül megismertetned őket.

2009. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!