Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elköltöznétek otthonról?

Ti elköltöznétek otthonról?

Figyelt kérdés
Nagyon sok hitelt vett fel régen apám, amit a bátyámmal(27) próbálunk törleszteni. Szegény minden pénzét beleölte, de így se volt elég és próbálunk gyűjteni. Így apámmal meg a húgommal lakunk együtt. Apám beteg, ugyanaz a baja, mint ami Anyukámnak volt, ő tavaly halt meg. Szóval a bátyámmal próbáljuk fizetni. Az a baj, hogy ha külön költözünk, akkor esélytelen, hogy fizetve legyenek az adósságok, meg a bátyám kijön apukámmal, viszont én nem. Régi emlékek miatt is, meg ahogy most viselkedik. Menjek a k...a anyámba, ha nem mosogatok el, t@k@rodjak a számítógép elől ha ő akar játszani, mit képzelek én hogy a nagymamámnak elmegyek az orvoshoz gyógyszert íratni stb. Ha ő főzi le a kávét abból nem ihatok, csak a másik bátyám, aki nem él velünk, meg az ivócimborák. Az a fajta ember (alkoholista) aki mindenkit tönkretesz maga körül. 10 éve nincs munkahelye. Semmi pénzt nem kap. Viszont ha elköltözöm akkor biztos hogy nem tudjuk törleszteni az adósságot, mert nem keresünk sokat. Viszont már nem bírom elviselni. Iszonyúan agresszív ember.
2012. máj. 28. 18:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Tudja sajnáltatni magát. Iszonyú nagy színész, ezt használta ki mindig. Csak én már átlátok rajta. Nem akarok még egy percet sem rááldozni az életemből. Most is mondtam neki hogy nem szeretem és hogy én nem kértem soha hogy főzzön ránk, csak hogy ha hazajövök akkor ne legyen üvöltözés...Erre a válasz: Kit érdekel hogy nem szeretsz takarodj már itthonról...Viszont nem vele egyeztem meg hanem a bátyámmal. Nem vele csesznék ki hanem a bátyámmal mert ő fizet mindent, apám semmi pénzt nem kap, így ő csak jól jár. Tehát ha elköltözöm a bátyám szívja meg (meg valahol én is mert a tesók hiányoznának) viszont ha maradok tönkretesz az apám. Most az is a baja, hogy nem álltam össze az egyik csövi haverjával. Undorító ember...
2012. máj. 28. 19:53
 12/18 anonim ***** válasza:
Miért nem mentek együtt?
2012. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Mert már vagy 3 hitelt törlesztettünk, és nagyrészt a bátyám fizette. Minden pénzét beleölte. Lenne annyink, hogy albérletbe mehessünk, de úgy vagyunk már vele, hogy ha ennyit kipengettünk akkor nehogymár az utolsó hitel vigye el a házat. Meg apa tényleg nem kap semmi pénzt, még ha meg is sajnálnák és valaki adna neki enni, a villanyt, netet, tv-t, tb-jét biztos nem fizetné más helyette.
2012. máj. 28. 20:02
 14/18 anonim ***** válasza:
hát ha igy nézitek, végülis a ti örökségetek lesz, de figyeljetek, hogy papiron nyoma maradjon. apádat meg képeld fel a következő húzásánál....
2012. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha nem kap semmi pénzt, akkor piára miből telik? Remélem nem ti fizetitek. Nagyon sajnállak, hogy ilyen helyzetben vagy, az apád egy parazita. Bátyád nem tudja őt helyretenni, hogy ne beszéljen így veled? Az én bátyám biztos nyakon vágta volna apámat, ha így mert volna velem beszélni.
2012. máj. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan szedi piára a pénzt. Néha a bátyámtól kér, néha meg a haverok fizetik. Olyan nehéz kérdés ez, hogy maradjak- e vagy menjek. Ma is azt hitte, hogy elmentem itthonról, közben meg vissza jöttem valamiért, és hallom hogy ilyeneket magyaráz az egyik haverjának, hogy a húgommal mit képzelünk, hogy még nem mentünk férjhez, várjuk a herceget :D, meg hogy miért neki "kell" főzni, büszkén mondja, Anyát is agyba-főbe verte ezért, takarodjunk már itthonról. Erre a haverja meg még adja alá a lovat, hogy: zavard el őket...(ha tudnák hogy itthon voltam és hallottam mindent :)) Hát őszintén én szívem szerint szedném a cuccom és a legputribb albérletbe elmennék. Hogy képes ilyeneket mondani valaki, amikor ott a felesége urnája a szobában? (nem is tudom hogy minek írom le ide ezeket, tehetetlenségemben legalább kibeszélhetem magamból).
2012. jún. 20. 16:32
 17/18 A kérdező kommentje:
Régen egyébként utáltam ezért, és bosszút akartam állni azért amilyen, most meg inkább sajnálom. Miatta még jobban hiszek Istenben, mert mi mással lehet azt megmagyarázni, hogy ugyanaz lett a betegsége, mint amiben Édesanyám elhunyt?
2012. jún. 20. 16:36
 18/18 anonim ***** válasza:
Iszik, semmit nem tesz azért hogy kimásszon ebből a helyzetből. Ti fizetitek és le se sz.r titeket. Szerintem nem kéne rááldoznotok az életeteket mert tönkrementek. Nem a ti felelősségetek eltartani őket. Felnőtt ember, oldja meg. És még ő van kiakadva rátok? Húzzatok el ugy, hogy ne tudja a cimeteket, mert tovább folytatja a sajnáltatást, és tényleg nem tudjátok végre a saját életeteket élni.
2012. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!