Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elköltöznétek otthonról?

Ti elköltöznétek otthonról?

Figyelt kérdés
Nagyon sok hitelt vett fel régen apám, amit a bátyámmal(27) próbálunk törleszteni. Szegény minden pénzét beleölte, de így se volt elég és próbálunk gyűjteni. Így apámmal meg a húgommal lakunk együtt. Apám beteg, ugyanaz a baja, mint ami Anyukámnak volt, ő tavaly halt meg. Szóval a bátyámmal próbáljuk fizetni. Az a baj, hogy ha külön költözünk, akkor esélytelen, hogy fizetve legyenek az adósságok, meg a bátyám kijön apukámmal, viszont én nem. Régi emlékek miatt is, meg ahogy most viselkedik. Menjek a k...a anyámba, ha nem mosogatok el, t@k@rodjak a számítógép elől ha ő akar játszani, mit képzelek én hogy a nagymamámnak elmegyek az orvoshoz gyógyszert íratni stb. Ha ő főzi le a kávét abból nem ihatok, csak a másik bátyám, aki nem él velünk, meg az ivócimborák. Az a fajta ember (alkoholista) aki mindenkit tönkretesz maga körül. 10 éve nincs munkahelye. Semmi pénzt nem kap. Viszont ha elköltözöm akkor biztos hogy nem tudjuk törleszteni az adósságot, mert nem keresünk sokat. Viszont már nem bírom elviselni. Iszonyúan agresszív ember.
2012. máj. 28. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem tudsz bátyádhoz költözni?nem nőne a kiadás, de mégsem otthon lennél
2012. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy a bátyám is velünk él, akivel próbáljuk fizetni az adósságot. Csak azért maradt velünk, hogy tudjunk törleszteni. A másik bátyámnak meg ott a 2 pici, nincs hely, meg rá nem is lehet számítani semmiben. Mindig ő volt apám kedvence.
2012. máj. 28. 19:03
 3/18 A kérdező kommentje:
Én beismerem, hogy utálom apámat a régi dolgai miatt (ütötte verte anyámat, mindent tiltott, elszedte a pénzemet.....stb.) és egy pillanatig se jutna eszembe az hogy segítsek neki, de a bátyámmal ezt így beszéltük meg és minden pénzét beleölte már. Ez az adósság is az egyik kaszinós ügye...Tehát nem az apám iránti végtelen szeretet tart itthon, hanem az hogy a bátyámmal kicsesznék. Mondjuk ő is el akart már költözni nem egyszer csak mindig megsajnálja apát.
2012. máj. 28. 19:10
 4/18 anonim ***** válasza:
hát ez így gáz..erkölcsileg maradni lenne helyes, de ott van az, hogy kicsinál, és gondolom az előrelépéseid, meg mindent ellehetetlenít. Ha tehet a betegségéről(alkoholizmusától alakult ki) akkor költözz,ha fordítva, akkor mond meg hogy vegyen vissza..ha elküld, tiszta lelkiismerettel költözhetsz..
2012. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Amenothep válasza:

Sajnálom a rossz helyzetet :(

De ezt neked kell eldöntened. Én csak azt tudom mondani, hogy akár milyen is, Ő adott neked életet. Nem tudom milyen betegsége van, de lehet hogy hozzájárul a rossz idegállapotához? Hát valóban nehéz kérdés hogy otthagyd e Őket a Sz@rban, vagy maradj és segíts mindenáron. De egy biztos...... Addig kell örülni amíg vannak a szüleid..

2012. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
a szerencsejátékát nem fizetném+ nem érdemli meg, hogy ennyi mindent tegyetek érte..
2012. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, bátyám is ezt mondta egyszer amikor kikelt magából, hogy rámegy a fiatalságunk, és pesztrálhatjuk élete végéig, mert semmi pénzt nem kap. A betegsége a dohányzás miatt van. Alkoholista amióta élek és iszonyú szemét ember, a saját anyját is meg akarta verni, anyámat rendszeresen ütötte (egyszer meg kellett műteni emiatt). Minden pénzünket elszedte, nem volt egy nadrág amit tőle kaptam volna, szóval én nem tartom apámnak. Viszont etikátlan lenne lelépni. Meg a bátyámat és a húgomat szeretem és őket nem hagynám el. Az a baj, hogy pszichopata(most őszintén, melyik ember mondaná a gyerekének ilyet hogy menj a k. anyádba amikor most halt meg nemrég?)Amikor anya kórházba került szó szerint azt mondta, hogy miattam fog megdögleni, mert nem hívtam ki időben az orvost (utolsó stádiumú copd-s beteg volt). És amitől a legjobban félek hogy én is olyan leszek mint ő, mert kikészít.
2012. máj. 28. 19:28
 8/18 anonim ***** válasza:
undorító...fogd a tesóid és iszkiri onnan!!!!
2012. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Még tényleg az is megfordult a fejemben, hogy szegényt nem szabad egyedül hagyni, mert éhen hal (a múltkor én beszéltem le a bátyámat a költözésről), de igazából őt se zavarta soha ha nem volt mit ennünk gyerekkorunkban és most is ott cseszik ki velem ahol tud. Meg se mondtam neki például hogy szabin leszek egy hétig, mert akkor nem lenne egy napom se pihenésre meg minden nap itt innának a haverokkal hogy idegesítsenek. Inkább csavargok a városban 8 órát.
2012. máj. 28. 19:40
 10/18 anonim ***** válasza:
akkor mire vártok? menjetek el kollektíven!!fulladjon a saját szarjába...
2012. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!