Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljek erről anyukám...

Hogyan beszéljek erről anyukámmal?

Figyelt kérdés
Már kezd szőrősödni a hónaljam és engem zavar,és a csajoknak sem jön be,a bajuszom is nő és ez sem túl előnyös,a fanszőrőm is nagyon sűrű ezt is szeretném borotválni,ezeket hogy mondjam el neki?Egyszer leborotváltam a bajuszomat,akkor is kiakadt...15/f

2012. máj. 24. 15:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Amit nem lát, arról minek beszélni? Vagy leszokta ellenőrizni?:) Egyébként a te tested, azt csinálsz vele, amit akarsz. Ha zavar, akkor fogj egy borotvát, és szabadulj meg tőle. (már nem az anyádtól)
2012. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nincsen itthon borotva...apukámnak csak géppel szokták az arc szőrét...
2012. máj. 24. 15:36
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A bajuszt azt le kell szedni, mert borzalmasak a bajszos gyerekek. Lényegében még gyerekfejed van, serkenő bajusszal. A többi maradhat.
2012. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Vegyél a zsebpénzedből. Ha lehet, jobb minőségűt, mert ha ott lent megvágod magad........(+ hab vagy gél, persze)

Nincs olyan férfi a családban (nagybácsi, unokatesó), akivel erről őszintén beszélhetnél?

2012. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Apukáddal beszélj erről!
2012. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát nincsen olya férfi akivel lehetne beszélni,talán uncsitesóm(26 éves) apukámmal sem tudnám megbeszélni,nem túl jó a kapcsolatunk...
2012. máj. 24. 15:54
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Hát még jóhogy szőrösödsz, örülj neki... FÉRFI vagy... :D Azt hittem először lányt olvasok... :D
2012. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
Azt megértem, hogy a férfiak borotválják a hónaljukat, és a bajuszukat, de azt nem, hogy a fanszőrzetet miért kell leborotválni?
2012. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Akkor beszéld meg az unokatesóddal. Egyébként meg nem olyan drága egy borotva, meg egy gél hozzá, úgyhogy ha van egy kis zsebpénzed, akkor vedd meg abból. Ha nincs akkor pedig kérd az unokatesód segítségét. Biztos segíteni fog. :)
2012. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
hát a fanszőrzet azért borotválnám,mert a csajoknak nem tetszik szőrősen...
2012. máj. 24. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!