Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljek anyukámmal?...

Hogyan beszéljek anyukámmal? Mit mondhatnék neki?

Figyelt kérdés

4hónapja vagyok együtt a barátommal, már lefeküdtünk de sajnos anyukám elég maradi ez ügyben így még nem tudja.

A dolog kezd kényessé válni,hisz már 4hónap és "fura hogy a barátom nem mondta még" mert anya megkérdezte hogy nem szólt-e még a barátom és azt mondtam hogy nem.

Lassan már úgy érzem mondani kellene hogy megemlítette a pasim,csak nem tudom hogy hogyan adjam elő, és mit mondhatnék.:( Nagyon félek valaki segítsen nekem


18évesek vagyunk


2010. dec. 11. 14:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Ha ismerném anyukádat akkor se tudnék 100%-osan jó tippet adni.

meg basszus 18 éves vagy (élsz, nem mered elmondani)

anyukád buta ha azt hiszi hogy a mai 18 évesek csak kézen fogva sétálgatnak

2010. dec. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

én több mint egy évet voltam együtt a barátommal (15éves voltam és 16 éves koromig jártunk)

nem feküdtünk le.megbeszéltem anyuval,és a barátommal is és arra jutottunk,.hogy korai lenne.

de nem értem,ti 18 évesek vagytok,már lassan felnőttek,ülj le és beszéld meg anyukáddal,hogy ti szeretitek egymást,és már eléggé érettek vagytok ehhez.

rem.segítettem

2010. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom, elis mondanám neki de aztán felhánytorgatná,na meg szerinte félévig ne legyen szex
2010. dec. 11. 14:41
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Ne kezdj el minket győzködni :)

Beszélned kéne vele, de ha nem akarsz ezért-azért-amazért akkor ne tedd

2010. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Mit mondhatnál? természetesen az igazat
2010. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

uha, akkro sztem azért is beszélj vele mindenképpen h egy pszichológus jót tenne neki ..


ne viccelj, tizenévesen fél évet várni, amikor tombolnak a hormonok az emberben? áááá de durva ... én azt hittem a mai fiatalabb generációs szülők azért már nem ilyenek

2010. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
18-éves vagy nem 13. jogod van hozzá. anyukád véleményétől függetlenül.
2010. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de mit mondhatnék anyának??Valami meggyőző kellene amiből nem azt vennél le hogy a pasim megakar fektetni és kész
2010. dec. 11. 14:50
 9/16 anonim ***** válasza:

Biztos 18 vagy?

Mond meg hogy szereted, és ez egy komoly kapcsolat

2010. dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Téged se lehet meggyőzni.

Kaptál válaszokat

Te is csak hajtogatod hogy mit mondjak, mit mondjak :S

2010. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!