Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljek anyukámmal?...

Hogyan beszéljek anyukámmal? Mit mondhatnék neki?

Figyelt kérdés

4hónapja vagyok együtt a barátommal, már lefeküdtünk de sajnos anyukám elég maradi ez ügyben így még nem tudja.

A dolog kezd kényessé válni,hisz már 4hónap és "fura hogy a barátom nem mondta még" mert anya megkérdezte hogy nem szólt-e még a barátom és azt mondtam hogy nem.

Lassan már úgy érzem mondani kellene hogy megemlítette a pasim,csak nem tudom hogy hogyan adjam elő, és mit mondhatnék.:( Nagyon félek valaki segítsen nekem


18évesek vagyunk


2010. dec. 11. 14:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én le tudtam volna annyival, hogy ha meg mondaná az lenne a bajod, hagyjál már békén. A mai napig nem avatom be anyámat ilyenekbe, szerintem az csak mese, meg cukormáz, hogy mindenki megbeszéli a szexulális életét az anyjával. Kamu, én a környezetemben összesen egy olyan anya-lánya kapcsolatot látok, ahol ezt meg lehet beszélni, az összes többi anya cirkuszt csinál, k.urváz, eltilt, ordít, lenéz stb. Semmi köze hozzá, hogy kit engedsz be az ágyadba! A szex az egy intim dolog, kettőtökre tartozik a ti kettőtök dolga, se a szomszédnak, se anyádnak, se a nénikédnek nincs köze hozzá, nem kell úgy érezned, hogy el kell mondanod. Ha olyan a kapcsolatotok, hogy magadtól el akarod mondani és nem szorongás, meg félelem a vége, lelked rajta, de minek erőltetni? Nem úgy jön le, hogy nektek ilyen barátnős kapcsolatotok van.
2010. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondj neki semmit. Ha valóban maradi, akkor az a legegyszerűbb. Semmi köze hozzá, hogy lefeküdtetek-e.

Én anno ugyanígy voltam, aztán végül úgy döntöttem, hogy őszinte leszek és elmondom anyukámnak.

Mi lett az eredmény: egy évig csak kvának nevezett, nem csak négyszemközt, de például a családi karácsonyon is. Azt hittem, a föld alá süllyedek szégyenemben..

2010. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
bakker. mond azt hogy 18 vagy, és nálad ugyanúgy dolgoznak a hormonok, mint más egészséges embernél.
2010. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

én 17 évesen vesztettem el a szüzességem, igaz nem olyan cukormázas romantikában mint ahogy azt itt sokan leírják.

nem bántam meg, másnap már el is mondtam anyumnak, egyáltalán nem qurvázott le, nem tiltott el semmitől, csak megkérdezte, h használtunk.e gumit :D

nekem valóban jó a kapcsolatom vele, és nem kell azon tépelődnöm, h mit mondjak el neki, és mit ne.

2010. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
anyámmal én mindig meg szoktam beszélni milyen egy srác, aki éppen aktuális ... aztán vagy egyezik az ízlésünk vagy nem, na de ebből nincs veszekedés meg eltiltás
2010. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Anyuval jó a viszonyom, meg lehetett volna beszélni vele, de nem tettem, mert semmi köze hozzá.

Ha mindenképp el akarod mondani, akkor őszintén. Ha legközelebb felhozza a témát, akkor közöld vele. És tedd hozzá, hogy védekeztek.

2010. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!