Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi lesz a reakció?!...

Vajon mi lesz a reakció?! Szerintetek mit fog hozzá szólni?!

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. a szüleim már 5 éve , hogy elváltak. érzelmileg nagyon apás vagyok , de anyukámmal élek Szabolcsban apukám viszont Pesten. a hétvégén anyukám jóváhagyásával csináltattam egy alig 5 centis tatto-t a csípőcsontom alá egy jól eldugható helyre ezzel a feliratal ''Dad'' ( apu) senki nem tud a tattomról a családban csak anyum.apukám ugy is észre fogja venni és szerintem nem fog érte cseszteni hanem inkább meghatódás lesz belőle.
2012. máj. 21. 19:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
46%
Lehet az az anyukája.
2012. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Mummy mamit is jelent:)
2012. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

: D Hát fura, én szeptemberbe leszek 15 éves, ahogy képest még egy taknyos vagyok, hogy tetoválást készítsek. Nem azért mert bárki okosabb, meg nagy lányabb, hanem mert gyerek vagyok... Nekem anyu hajat festetni sem engedne, szóval fura... Meg hát, akkor legalább a bokádra , vagy bárhova máshova.

Meg amúgy is, mi értelme egy tetkónak, ha észrevehetetlen helyen van? Te oda mész apudhoz, letolt gatyával ,és kiabálod 'Nééézd apuu'

Nekem apukám meghalt, de ha már meg is tisztelném, nem olyannal ami ilyen örök. Lehetne pl: Nyakláncba a fényképe. stb..14L

2012. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon meg fog hatódni és válaszként majd a seggére tetováltatja a nevedet :) Tök édi lesz :)
2012. máj. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

OFF

Kedves 20-as nyugodtan keress rá, ha már ennyire foglalkoztat a dolog, a Mummy nem csak múmiát jelent, anyut, mamit is. Tudod nem mindenki a BBC English-t részesíti előnyben. Úgyhogy nem hiszem, hogy én b.sztam el. :) További szép napot kedves "nyelvész" barátom.

2012. máj. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!