Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi lesz a reakció?!...

Vajon mi lesz a reakció?! Szerintetek mit fog hozzá szólni?!

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. a szüleim már 5 éve , hogy elváltak. érzelmileg nagyon apás vagyok , de anyukámmal élek Szabolcsban apukám viszont Pesten. a hétvégén anyukám jóváhagyásával csináltattam egy alig 5 centis tatto-t a csípőcsontom alá egy jól eldugható helyre ezzel a feliratal ''Dad'' ( apu) senki nem tud a tattomról a családban csak anyum.apukám ugy is észre fogja venni és szerintem nem fog érte cseszteni hanem inkább meghatódás lesz belőle.
2012. máj. 21. 19:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%

Mi a kérdés???Vagy provokáció,hogy neked olyan felelőtlen szülőd van hogy 15 évesen engedi a tetkót?? VAgy mi célból van a kérdés kiírva??

A választ már magad megírtad,hogy apád hogy fog reagálni..akkor??Nem igazán értelek..

2012. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Ha felelősségteljesen gondolkodó apád van, akkor jól le ... anyádat, hogy hogyan engedhette meg ezt a baromságot.
2012. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem Anyud állva szült és beverted a fejed, vagy nem tudom, mikor lettél ilyen degenerált?
2012. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Ezt a szót fel se tetováltattam volna egy olyan helyre,teljesen felesleges baromság.Ha jól eldugható rész,hogy venné apukád észre,ezt meséld már el.
2012. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
ha ilyen érzelemmel kötődnétek az apukátokhoz mint én akkor ti is megtettétek volna . mert nekem ez egy olyan érzés , hogy egyszerűen érzem , hogy így egy része ezzel a szóval velem van . anyukám meg egyáltalán nem felelőtlen. mert még egy ilyen anya nincs a világon aki 5 éve egyedül nevel 2 gyereket és megad nekik mindent :) erre a dologra már régóta készültem anyukám nem volt odáig érte .. de égül azt mondta , hogy ha megtiltja csak rosszabb lesz és , hogy ez az én életem . csak ne legyek felelőtlen.! szval nem kell mindenkit rögtön megítélni.! :\
2012. máj. 21. 19:54
 6/25 A kérdező kommentje:
'' bikini vonal ''
2012. máj. 21. 19:54
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
És apukád mi a f*szt keresne azon az eldugott helyen? Ergó hogy láthatná meg?
2012. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Apád hogy kerül a bikinivonaladhoz közel? Ja, hogy így értetted a nem mindennapi érzést....
2012. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
Milyen jó érzés lesz majd a pasidnak intim helyzetben egy apu feliratot nézni, és apudra gondolni...
2012. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
... és a te bikini vonaladat nézegeti az apukád?
2012. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!