Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi lesz a reakció?!...

Vajon mi lesz a reakció?! Szerintetek mit fog hozzá szólni?!

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. a szüleim már 5 éve , hogy elváltak. érzelmileg nagyon apás vagyok , de anyukámmal élek Szabolcsban apukám viszont Pesten. a hétvégén anyukám jóváhagyásával csináltattam egy alig 5 centis tatto-t a csípőcsontom alá egy jól eldugható helyre ezzel a feliratal ''Dad'' ( apu) senki nem tud a tattomról a családban csak anyum.apukám ugy is észre fogja venni és szerintem nem fog érte cseszteni hanem inkább meghatódás lesz belőle.
2012. máj. 21. 19:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%
Klassz...
2012. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
96%
Hát mondjuk ha én apa lennék és a lányom a bikinivonalára tetováltatná a Dad szót, komolyan elbeszélgetnék vele arról, hogy épeszű e...
2012. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám amikor megszült,otthagyott a kórházban,és végleg lelépett.Apám nevelt fel engem és a nővéremet.

Apám volt az anyám,az ápolóm, a tanárom,a barátom.

Én pontosan tudom milyen az APA.

De én még véletlenül sem tetováltattam volna ki magam.Vagy ha mégis akkor megtiszteltem volna azzal,hogy magyarul írom ki,hogy APA,és nem a bikini vonalra.Egy kicsit groteszk,hogy apád tiszteletére majdnem intim helyre tetoválsz..Akkor már a csukló jobb megoldás lett volna.

36/N

2012. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%
Anyádnak nincs sok esze... RÁadásul hogy lehetett ilyet a pi.nádhoz tetoválni? Hát te igen hülye vagy.
2012. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
89%
szerelmes vagy az apadba?
2012. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
41%
Anyukád eszét örökölted.Fogadjunk,hogy szőkék vagytok.Természetesen festett.
2012. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy tetoválás még oké.Most én a korodra nem térnék ki.Nekem volt olyan barátnőm akinek 15évesen már több tetkója is volt.Ma már letagadja a motívum jelentését ha megkérdezik..:D

De a hely ahová tetetted igencsak...furcsa.

Nem lennék a jövendőbeli barátod helyében,mikor meglátja.

2012. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha normális, oda költöztet magához, mert anyád nem százas, hogy belemegy ilyenbe. Nem csodálkozom, hogy cigit, piát árulnak fiatalkorúaknak, ha még tetoválást is simán. Te még fiatal és hirtelen vagy, de anyádnak mi a kifogása?
2012. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nekem is elváltak a szüleim nagyjából annyi idősen, mint neked. Borzasztóan szeretem mindkettőjüket, de valószínűleg egy hatalmas sallerrel honorálták volna az ilyesfajta érzelmi túlcsordulásomat. Volt egyszer egy ötletem, hogy a lapockáimra tetováltatom édesanyám és édesapám születési dátumát, mire anyukám közölte, hogy jó h.lye vagyok ha csak így tudom megjegyezni mikor születtek (magyarul ha úgyis annyira szeretem őket, nem kell a bőrfelületeimet is kidíszíteni velük, mert nem ettől fog minden nap eszembe jutni, hogy mennyire fontosak nekem). Szerencsére megjött az eszem és nem b.rmoltattam magam össze egy életre.

A másik meg, amit előttem is írtak, kissé morbid lesz ez a felirat egy pár év múlva, amikor majd az éppen aktuális pasid kerül vele "szemtől szembe". Én sem ujjonganék ha a vőlegényem egyes fertályain I love Mummy feliratot találnék.... Pláne, ha súrolná az intim régióját (komolyan elgondolkoznék, hogy mennyire egészséges a kapcsolatuk).

2012. máj. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó XD Ezt elb*sztad. A "Mummy" múmiát jelent XD
2012. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!