Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 évesen már lassan családot...

23 évesen már lassan családot is kellene alapítani?

Figyelt kérdés
Nincs párkapcsolatom. Egyre több helyen hallom hogy "Ennyi idősen már ideje lenne komoly kapcsolatot kialakítani, mert lassan oda jutsz hogy a korosztályod pasijai foglaltak lesznek" És tényleg: ugye idősebb pasi lenne jó, mondjuk reálisan 25-30ig. És abban a korban a többség már komoly kapcsolatban van, vagy házasodik, vagy gyereket vállal. És mi van ha csak telnek az évek, és elérem mondjuk a 25-28at és nem lesz senkim, akkor már tényleg nehéz lesz...Vagy nem?
2012. máj. 20. 21:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A vastag betűs kérdésedre a személyes válaszom/véleményem: IGEN!

Én is 23 vagyok (2hónap és 24), és érzem, hogy lassan már bele kéne csapni a lecsóba. :)

Ami szerencse nekem, hogy van lakásunk, van egy társam. Ami meg pech, hogy nincs állandó munkám, és a páromnak van egy kis hitele, ami 2 év múlva jár le. Addig kéne nekem is munka, amit nagyon nehéz találni...

Pedig már nagyon sokat álmodozunk esküvőről, babáról meg egy saját autóról.

Igen, szerintem ez az a kor, amikor ezzel kellene elkezdeni foglalkozni...az más kérdés, hogy mindenki addig nyújtózik, amíg a takarója ér...

Szerintem akkor fogsz rátalálni az Igazira, amikor nem is sejted! Lehet, hogy már holnap! :)

(Neten próbáltad már keresni?)


23N

2012. máj. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!