Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 évesen már lassan családot...

23 évesen már lassan családot is kellene alapítani?

Figyelt kérdés
Nincs párkapcsolatom. Egyre több helyen hallom hogy "Ennyi idősen már ideje lenne komoly kapcsolatot kialakítani, mert lassan oda jutsz hogy a korosztályod pasijai foglaltak lesznek" És tényleg: ugye idősebb pasi lenne jó, mondjuk reálisan 25-30ig. És abban a korban a többség már komoly kapcsolatban van, vagy házasodik, vagy gyereket vállal. És mi van ha csak telnek az évek, és elérem mondjuk a 25-28at és nem lesz senkim, akkor már tényleg nehéz lesz...Vagy nem?
2012. máj. 20. 21:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A barátom 23 volt, mikor összejöttünk, én 17. Ő is mondta, hogy fiatalon szeretne családot, régen úgy képzelte, hogy 23 évesen már felesége lesz. De mivel én még akkor fiatal voltam, azt mondta, hogy bár velem tervezi a családot, de ugye nem 23 évesen, ráérünk még vele. Most 21 vagyok, már házasok vagyunk és úton a baba. Szóval neki még nem volt családja 23 évesen, nekem meg már bőven lesz.
2012. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha beállsz apácának egy elzárt kolostorba, akkor "0" esélyed van a párkapcsolatra. De még így is, ha te leszel az ételhozó lány, aki kijár a városba az ételért, nagyon megugrik az esélyed. Hát még ha teszel is érte...

2012. máj. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok, 2 éve van párom, ő 31 éves. Viszont a 2 éves tervben nem szerepel se esküvő, se gyerek, nincs semmi megtakarításunk. :( Hiába szeretnék már... Nekem is most szülnek a volt osztálytársaim, de kivétel nélkül mind a háromnál "becsúszott" és ezért elvették, vagy eljegyezték őket. Én így nem akarok se gyereket, se férjet. Függetlenül attól, hogy már nagyon szeretnék mindkettőt...
2012. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
En 24vagyok, es most varom a 3.babankat, az en hasonlo koru ismeroseimnek nem igen van meg gyerekuk, sot komoly kapcsolat se mindenhol, inkabb en logok ki kozuluk. Szerintem nem vagy meg elkesve, van idod boven, hogy megtalald a tarsad. Nem kell aggodni amiatt, hogy nem talalod meg, akkor jon mikor legkevesbe szamitasz ra. :)
2012. máj. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok ezért, de olyan depresszív egy életet leszámszerűsíteni. Mármint megszületünk, tanulunk, dolgozunk, aztán kijelölünk magunknak egy korcsoportot, amiből szaporodóképes társat választunk, utódot nemzünk, élünk egy kicsit, aztán meghalunk. A gyerekeink ugyanezt teszik, aztán az ő gyerekeik is, meg az övék is... ez így olyan, mint egy véget nem érő rémálom.
2012. máj. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
53%
Nem, 23 évesen még nagyon fiatal vagy, főleg a mai világban, ráérsz majd 30-35 évesen is babázni.
2012. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok,zátonyra futott a 6 éves kapcsolatom,utána kaptam két óriási pofont az élettől,és most egyedül vagyok a világban egy rendezetlen anyagi üggyel a nyakamon,ami triplán nehezíti az ismerkedést.Mégsem érzem azt,hogy kétségbe kéne esnem.Hiszen ha nem küzdök,vesztettem.
2012. máj. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok, van egy 1,5 éves kapcsolatom, én munkát keresek a párom tanul. Szívesen alapítanánk már családot, de még összeköltözni sem sikerült az anyagiak miatt. Majd ha lesz mindkettőnknek munkája, együtt élünk már pár éve, akkor jöhet a baba is, de ilyen hülye anyagi bizonytalanság mellett nekem, és a legtöbb korombelinek nem a családalapítás a legfőbb gondolata.

Igaza van a szüleinknek mi elég rossz korban lettünk felnőttek, de ki a franc tudta ezt 20 évvel ezelőtt...

2012. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Akkor kell családot alapítani ha készen állsz rá, és megtaláltad az igazid, nem akkor mikor a többi ember az orrod alá dörgöli hogy hát... Ne foglalkozz velük, majd eljön mindennek az ideje, és ha eljött tudni fogod.
2012. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem is mondták, de én ezzel nem értek egyet. Nem csak KIS országunk távlataiban lehet gondolkozni. Tudom, hogy itt nincs nagy választék, de biztos vagyok benne, hogy 25-28-30 éves korod körül, meg azután is találkozni fogsz fantasztikus emberekkel. Csak lehet, hogy nem itthon, hanem külföldön.
2012. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!