Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült lakást...

Kinek hogy sikerült lakást vennie és családot alapítani a mai világban?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 13:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Egy lakást örököltem, családom nincs. Egyedül élek.
2012. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A nagynéném árverésen vett a lányának lakást, egy ideig ő fizette, majd pedig az unokatesóm, mert kiment Ausztriába dolgozni és így megteheti. Családja még nincs, nagyon fiatal.
2012. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Rettentő nehéz a mai világban.

Nekünk a párommal annyi ,,szerencsénk" van, hogy a szüleitől kaptunk egy 3szobás lakást 65nm, csak be kell rendeznünk, de már ez is nagyon sokba kerülne mire minden meglenne normálisan...a legnagyobb szívfájdalmunk, hogy 2éve nem esek teherbe...

Tehát mindenféleképpen rossz és rettentő nehéz

2012. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én kimentem külföldre élni a Kedvesemhez.
2012. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nálunk a párom örökölt a szüleitől egy 2 szobás kis házat, ami két megyényire van onnan ahol családot szeretnénk alapítani.

Azért itt, a szüleimhez közel, szeretnénk, mert itt lenne munkalehetőség, és az életszínvonal is jobb, mint ahol a párom lakik.

Jelenleg én fősulira járok, és amikor csak tehetem, dolgozok mellette, és a párom külföldön dolgozik építkezésben.

Spórolunk ahogy tudunk, hogy minél hamarabb össze tudjunk költözni egy saját lakásba. De néha nagyon elkeseredek, mert úgy érzem, hogy saját erőből soha nem leszünk képesek házat venni, akármilyen kicsi is legyen az.

2012. máj. 19. 14:02
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
Mi felvettünk hitelt, önerőnk nem volt (akkor még nem is kellett - 2008-ban volt). 35 évre vettük fel. Máshogy nem lehetett volna, sem a szülők nem toltak a fenekünk alá, se nem örököltünk, szóval maradt a hitel. Családalapítás: ez nem kerül milliókba, szóval ezt egész egyszerűen megoldottuk :)
2012. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
adjátok el amit örökölt, vagy adjátok bérbe. abból vehettek egy másikat
2012. máj. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A párom örökségét szeretnénk megtartani, mivel a szülei nagyon korán megaltak (még csak 8 éves volt), és ezért nagyon sokat jelent neki.
2012. máj. 19. 14:21
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült.Külföldön élünk , itt könnyebb boldogulni.Sokkal jobb itt minden.Svájcban élek.
2012. máj. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
az csak egy ház... túl kell lépni ezen a "sokat jelent neki" dolgon és eladni.
2012. máj. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!