Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült lakást...

Kinek hogy sikerült lakást vennie és családot alapítani a mai világban?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 13:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Eladtunk a családi házunkat, vettünk belőle 2 lakást, egyik anyué, másik az enyém volt. Az enyém ekkor 30 nm-es volt, felújítottam, eladtam és vettem belőle egy 60 nm-eset. Családot még egy 10 évig nem akarok alapítani, de ha megtenném, akkor eladnám és a leendő férjemmel egy családi házba költöznénk.

22/L

2012. máj. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Arveresen vettunk egy lakast,teljesen felujitottuk,gyonyoru,utana pedig megszuletett a fiunk.
2012. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
10 év alatt összegyüjtöttem az árát. De ez nagyon nagy spórolást jelentett.szinte az egész fizum bankba tettem lekötóttem folyamatosan.12 millio volt a lakas.
2012. máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az apám egy nemkedves ember volt így neki köszönhetem a lakásomat. Még várok 3 évet, aztán eladom, s külföldön veszek idekint egy kis házat. Már egy éve idekint vagyok.( Németo 21/L )
2012. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Irtó szerencsések vagyunk, a szüleim építettek nekünk egy házat!

29 és 30 évesek vagyunk, 3 éve lakunk is, a babánk 5 hónapos!

2012. máj. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes,hogy ide csak a burzsujok írtak,na de hol a tömeg aki maga önerőből próbálkozik egyről a kettőre jutni
2012. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy jó munkám van, és 7 számjegyű fizetésem. A férjemnek szintén. Mindkettőnknek volt már saját lakása mielőtt megismerkedtünk, de azokat már eladtuk, mivel a családalapítást már kertesházba terveztük, nem lakóparki 3-4. emeletre. Szóval azóta kertes házat vettünk és már itt születtek a gyerekeink.
2012. máj. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
26 évesen ismertem meg a párom. Ő akkor vett lakást, valamennyi pénzt hitelből és az addig megspórolt pénzéből vette (18 éves kora óta dolgozik, folyamatosan rakott félre) Hamar összeköltözünk, én fizettem tovább a megtakarításomat, amit akkor már kb. 5 éve fizettem, a mai napig fizetem, illetve fizetjük, házasságban élünk már, közös kasszán, azóta eltelt öt év. A hitel csak 15 év múlva járna le, az a célunk, hogy előbb kifizessük és nagyobb lakást vegyünk, persze ez is csak újabb kölcsönnel fog menni, de menni fog, mert önerőnek már ott lesz a lakásunk ára. Ez a következő öt éves terv, egyébként ettől függetlenül szeretnénk már családot, csak még nem sikerült teherbe esnem :( ezt sokkal nehezebb megélni, mint a lakástörlesztőt fizetni. 31/N
2012. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Németországi vagyok. Nem vagyunk gazdagok. Csak tulajdonilapra felkerültük gyerekként, és később, mikor eladtuk a házat, megkaptuk a részünket. Ez nem burzsujság. Hanem véletlen szerencse. Mert az apánk gyökér volt.
2012. máj. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!