Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akik az első, második...

Nők, akik az első, második barátjukhoz mentek férjhez! Mennyire érzitek, hogy "nem éltétek ki magatokat"? Bánjátok, hogy ilyen korán elköteleztétek magatokat?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, a barátom 20. Lassan két éve vagyunk együtt, és tudom, hogy minden szerelmes ezt mondja, de egyszerűen úgy érzem, hogy nekünk tényleg együtt kell maradnunk. Annyira nehéz volt az első év, olyan sokat kellett csiszolódni, mégis annyira szeretjük egymást, hogy egyszerűen nem tudom máshogy elképzelni. Nekem már nincs "kedvem" mással ezeket a dolgokat újra megharcolni, másokhoz alkalmazkodni, ha egyszer itt van számomra Ő, aki tökéletesen megért, és tud kezelni. Persze ez oda-vissza működik.

Csak a hétvégéket töltjük együtt, plusz az összes szünetet, és nagyon jól megvagyunk akkor is, ha 2-3 hetet töltünk együtt. Most már nagyon harmonikus a kapcsolatunk, és nem akarom ezt elveszíteni.

Viszont azzal ijesztget mindenki, hogy nekem még ki kell élnem magam, másokat is kipróbálni. De minek próbálnék ki mást, ha ő minden téren tökéletesen megfelel számomra?

Neki rengeteg barátnője, hosszabb-rövidebb kapcsolata volt előttem, azt mondta, neki már nincs szüksége erre, de ő is tart attól, hogy egyszer csak beüt a krach.

Nem nagyon vágyom a bulizásra, de ha ahhoz lenne kedvem, elengedne, vagy eljönne velem, tehát erről sem maradok le.


2012. máj. 20. 16:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
így már más:) oké:)
2012. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az ismerősöm 20 évesen ment férjhez az első pasijához és most 39 éves. Most kezdi mondogatni, hogy ő nem tudja milyen lehet mással, hogy neki csak a férje volt. Döbbenet, annyira szolíd csaj volt mindig, bár pár éve teljesen kinyílt. Sokat változunk 10 év alatt, de 20 év alatt meg szinte nem is ismerünk magunkra.
2012. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A férjemet 16 évesen ismertem meg, akkor jöttünk össze. 18 évesen mentem hozzá. Idén lesz 19 éve, hogy megismerkedtünk, és még mindig szeretem. Soha nem hiányzott a kaland, vagy az egy éjszakás kapcsolatok. Nem használtam ki senkit, nem használtak ki engem sem. Boldog vagyok így. Tisztel, szeret, megbecsül, és én is őt. Fél szavakból értjük egymást. Ismerjük egymás hibáit, és azzal együtt szeretjük egymást, ez a legnagyobb dolog. A húgomnak sok pasija volt, és mégsem volt boldog, hogy kiélhette magát. Csak magadra hallgass.
2012. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Boldogabb lett az élete annak aki lepontozott...?
2012. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én 5 éve jöttem össze a párommal. Ő volt az első. Akkor 19 voltam. Azóta van egy 7hós kislányunk. Egyáltalán nem érzem úgy hogy kimaradt volna valami az életemből. Volt pár buli is igaz sosem voltam nagy bulizós, de hébe hóba jól esett lazulni a barátokkal. Vele is ugyanúgy tudok menni bulizni ha úgy hozza a helyzet.

Mi nekünk az első év nagyon nehéz volt, kamionozott és alig találkoztunk.

Hidd el mi még a mai napig nem csiszolódtunk össze rendesen. Az évek alatt változik az ember, kiismeri a másikat már amennyire lehet de mindig lesznek a másiknak és magának is új hülyeségei amiket elkell viselni meg kell szokni stb... Mi minden nap boldogítjuk egymást 3,5 éve és hidd el sokszor elég belőle jó lenne ha pár napig külön lehetnénk, de attól h ezt mondom nagyon SZERETEM. Nekem nem kell másik hapsi nem is érzem úgy, hogy kimaradt valami az életemből az miatt mert 19évesen összejöttem vele mikor más még nagyban váltogatta a faszijait. Ha nem lenne ő akkor mmost nem lenne ilyen gyönyörű kislányom!

Úgyhogy nyugi sztem nem maradsz le semmiről. Ne hallgass másra csak saját magadra!

2012. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!