Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogyn mondjam el...

Kaposnyák Julianna kérdése:

Nem tudom hogyn mondjam el anyukámnak hogy ha el kezdek szőrösödni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
HA már elkezd nőni nem tudom hogy mondjam vagy ne is mondjam de akkor meg hogy szedjem le...
2012. máj. 16. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fogja érteni,hisz ő is nőből van!!Hány éves vagy?
2012. máj. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mond el? Sehogyan. Majd ha te le szeretnéd valahol szedni, akkor elmondod neki, hogy szükséged lenne borotvára/szőrtelenítő krémre stb. Ennyi az egész. Meg fogja érteni, hisz nőből van :)
2012. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
13 leszek....
2012. máj. 16. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:

ha már elkezd...? szóval elkezdett már? vagy, csak ha majd el fog kezdeni nőni?

ANyu, adsz nekem egy borotvát? le szeretném borotválni a hónaljam, mert olyan ciki...

2012. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj.

Anno engem tök zavart ilyen idősen, anyámon kívül mindenki elől titkoltam azt is, hogy menstruálok meg ilyenek.

Mostanra simán kiordítok a wcről hogy - VALAKI HOZZON EGY TAMPONT PLS! vagy olyan is volt, hogy mikor elmentem wcre pasi osztálytársam kezébe nyomtam a tamponos dobozt h - Fogdmármeg hallod...

Meg fogod szokni, ha zavar, először halkan beszéld meg vele, aztán úgyis jön magától a többi.

2012. okt. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!